Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hmmm... interesant, oricum cred ca orice este mai bun decat Kormoran . Cu toate ca mie nu mi s-a spus asa ceva la dealer, nici macar nu mi s-a sugerat ceva de Motrio. In fine o sa ma dumiresc sper eu intr-o saptamana, momentan astept validarea voucherelor . Cand o veni masina o sa va spun cu ce cauciucuri e incaltata si daca are sau nu filtru de polen, ca e o mare incertitudine in privinta asta

    Comment


    • Orice vine din fabrica nu va fi ceva satisfacator, va fi sa nu ti-o livreze pe table asta este mentalitatea se pare ca nu se va schimba.
      Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

      Comment


      • Bine CataLiNNN informeaza-te , dar nu mai tine evidenta tuturor ca se pare ca nu ai dreptate si mai faci si pe interesantul . Afirmatii gratuite ? "nu mai citii printre randuri"
        Forza Steaua

        Comment


        • polizorul meu a venit echipat pe 30 martie cu continental!

          Comment


          • gabylzr daca vrei sa ma ataci mai bine nu ai mai face-o,pentru ca nu ma deranjeaza
            ON(cu toate ca suntem deviati de la subiectul principal) : Cand ai timp liber,du-te la un dealer si intreaba-l;oricum nu m-ar mai mira nimic...mie dealerii mi-au zis ca nu mai fabrica unele culori, iar cei de la Dacia mai ca au bufnit in ras cand au auzit asta

            Comment


            • Tu sa-ti iei Bleu Extreme ala, mergi la alti dealeri si trebuie sa ti-o configureze cum iti place. Dupa ce ca-ti iei masina noua sa ti-o dea si dupa preferintele lor? Asa ii faceau si lui tata, vroia un Laureate Ph2 nou alb 1.5 dci de 85 si ii bagau pe gat pe cel de 70 ca cica il aveau pe stoc, restul erau pentru Germania (anul trecut), de livrat ni l-ar fi livrat dupa 3 luni in configuratia dorita... . Dupa ce am gasit Prestige-u frumos si metalizat in culoarea preferata pentru Ph2, Rouje de Feu, n-am mai tinut cont de cei 2800 km. Spor, sa ne anunti cand dai comanda!
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • Eu am dat comanda,am platit si avansul,vinerea trecuta

                Comment


                • si ce termen ti-au dat?

                  Comment


                  • Nu mi-au dat niciun termen,au zis ca saptamana asta,cel mai sigur cea viitoare ma vor suna cei de la remat ca vin sa imi ia masinile de acasa (asa m-am inteles cu dealerul ).Dupa ce vor venii,o sa ma aud la telefon cu dealerul.
                    El a zis ca,in mare,2 saptamani dupa ce voi scapa de rable.

                    Comment


                    • Tot asa mi-au zis si mie cam doua saptamani. Vineri inainte de Paste am dat si eu avansul, si am predat si voucherele. Pe stocul Dacia erau 3 masini care corespundeau cu ce am vrut eu, dar dureaza 2 saptamani pana valideaza fondul de mediu voucherele. Sper ca pe 15-16 sa ma duc sa ridic masina

                      Comment


                      • bafta tuturora!

                        Comment


                        • Sa fie

                          Comment


                          • cata pana la urma ce culoare ai luat

                            Comment


                            • Bleu Extreme sefu`

                              Comment


                              • Dupa cum am spus in posturile anterioare, am depus avansul pentru un logan, mi s-a zis de la dealer ca pe 15 luna asta ar trebui sa pot sa il ridic. Pe 10 am fost sunat de acelasi dealer, care mi-a spus ca dacia a cuplat avansul cu o masina de pe stoc fabricata in 2009 (undeva pe la sfarsitul lui decembrie). Acum am 2 optiuni, ori sa ma duc sa fac o cerere sa mi se dea o masina din 2010 ori sa o iau pe asta. Daca o iau pe asta mi se ofera discount de 200 euro pentru ca e din 2009. Mi s-a mai zis ca singurul dezavantaj ar fi cazul in care as vrea sa o vand la randul meu, pentru ca figureaza ca an de fabricatie 2009. Dar departe de mine acest gand cu vandutul, cel putin nu in urmatorii 5 ani sau mai mult. Deci inclin sa o iau pe asta. Acum intrebarile mele, in ordinea importantei, sunt: sa o iau pe asta sau nu? Am vre un motiv sa supectez ceva putred la mijloc?. Exista cineva care a luat Logan laureat gris platine de 1.2 cu radio CD fara mp3 cu data de fabricatie 2010? ca daca da inseamna ca ceva nu e in regula .
                                Si ca o intrebare bonus, daca o iau pe asta voi avea inscriptionarea motorizarii pe masina? (nu ca ar avea vreo importanta ).

                                Sper sa iau decizia cea buna!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google