Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, dar ar fi o munca in plus pentru dealeri, sa mai cheme inca o data clientul sa semneze bonul de comanda si sa achite avansul, daca e cazul. De asta nu vor sa se complice.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • In Mioveni phase deux circula pe strada si culmea...am vazut si inmatriculat (numere definitive de arges)

      Comment


      • Bine v-am regasit. Acum aprox. O luna va intrebam de un ABS+ si se pare ca nu am mai apucat sa mi-l iau o fi fost bine o fi fost rau... Dar mi-am comandat noul logan (un laureat cu abs si de culoare gris platine) de la Meridian. Comanda a fost facuta pe la inceputul lunii iulie si mi-a zis ca o sa vina pe la sf lu' august. Dar pana atunci ma tot interesez de una alta despre ea. Ca cei drept am cam cumparat o masina din poze si nu as vrea sa am surprize neplacute. Dar azi am ajuns sa ma uit mai atent la una dintr-un showroom care este de culoarea viitoarei mele masini. Unul din motivele pt care am luat aceasta culoare a fost sa se asorteze si cu partile cromate. Si un plus la spate il are faptu ca nu se mai vede acea toba mititica si treb sa te apleci ca sa o vezi, eu il vad ca pe un avantaj ca deja ma gandeam la niste ornamente. Am adus cu mine si cateva poze:
        Attached Files

        http://www.youtube.com/watch?v=Uk1t2-tQXTU

        Comment


        • Pai cam pe la sfarsitul lunii august inceputul lunii septembrie cand se va reveni din concediu la fabrica. Sa ai bafta de ea si cat mai multi km fara probleme

          Comment


          • N-o sa-ti para rau,masina arata bine.Nu cred ca au schimbat altceva in afara de estetic(exterior si interior).Succes in continuare!Ce motorizare ai ales?
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • Daca imi aduc eu aminte la prestige pe fata erau amortizoare pe gaz?

              Comment


              • Da, erau si o sa fie si pe Ph2.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • Am ales 1.4 nu sunt o fire sportiva sunt pt consum si orcum 90% din viatza ei o va avea prin Bucuresti

                  http://www.youtube.com/watch?v=Uk1t2-tQXTU

                  Comment


                  • Potin off topic pe sandero versiunea ambiance nu e bara stabilizatoare la fel e si pe logan la versiunile inferioare? Amortizoarele pe gaz or sa fie doar pe prestige?
                    Last edited by alex86; 21 July 2008, 13:42.

                    Comment


                    • Bara stabilizatoare exista pe orice Sandero si Logan Ph2, iar amortizoare pe gaz, doar la Prestige.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • Posibil nu stiu sigur sa asa mi-a zis cineva care are sandero ca nu are. O sa ma uit cand il intalnesc

                        Comment


                        • Originally posted by andrei View Post
                          Bara stabilizatoare exista pe orice Sandero si Logan Ph2, iar amortizoare pe gaz, doar la Prestige.
                          sal, nici daca este Laureat ph2 cu motor 1.6 16v ?
                          B92MHO

                          Comment


                          • Nu, la Laureate nu exista.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • De ce oare, diferenta nu consta doar in volan si schimbator(daca faci restul de upgrade).

                              Andrei, am si eu o intrebare.
                              La Loganul meu, cica ar fi o problema la "motorasul de relanti"(nu stiu ce-i ala), ai putea sa-mi dai un pret ptr. El?
                              Last edited by Seba; 24 July 2008, 21:46.
                              B92MHO

                              Comment


                              • mcv

                                FRATIOR,dupa ce tot v am batut la cap daca apare mcv facelift sau nu,azi gata,am hotarat sa nu mai astept,am dat comanda si imi vine pe 9 septembrie.La urma urmei,mie imi place foarte mult si asa fara facelift(totusi sper sa nu imi para rau cand voi vedea faceliftul)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google