Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am comandat pe 22.Iul . Si eu si a si platit-o un Logan Laureate Gpl 1.6 +ABS Bleu Electrique 9780 euro, am pe factura seria de caroserie, dar mi-au spus ca probabil soseste dupa 10 septembrie.
    Ca si cunoscatori care sunteti in forum credeti ca am sanse sa ajunga mai repede? Adica daca am seria de caroserie de unde mi-au dat-o, era masina gata sau cum? Multam!
    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

    Comment


    • Ieri mi-a venit si mie loganul.Sunt foarte multumit de el.

      Comment


      • Eu am comandat pe 21 un laureate full si imi vine pe 9 sept,deci exac acelasi numar de zile cA SI la tine

        Comment


        • Gari eu zic sa suni la ei la vocea clientului ,eu asa am facut si mi au zis ca este data comanda masinii ,si termenul maxim de livrare al ei ,,,asa o sa te linistesti sigur ,ca sftat ,,,,nu crede tot ce spune dealerul ,eu sunt patit ,,de pe 24 tot astept loganul ,atunci trebuia sa il am ,,,,speranta moare ultima nu ?Sunt mici sanse sa vina loganul tau mai devreme ,,,in septembrie posibil si mult dupa 10 cred,,,,sper sa nu am dreptate,,,bafta!

          Comment


          • http://www.***********/noutati-auto-...eclama-2774528

            foarte tare reclama

            Comment


            • Prestige-ul mi se pare cam incarcat la interior cu cele trei nuante, si ar fi mers bine butoanele pt geamuri pe usa si o plansa de bord in genul celei de la aveo sau accent care arata mult mai bine si cele doua fiind masina low cost.
              Este doar o parere nu sariti la gatul meu.
              Astra J 1.4T 140cp Enjoy Power Red

              Comment


              • Baieti, am sunat mai devreme la Vocea Clientului si m-au anuntat ca termenul maxim de livrare al masinii mele este,comandate si platite pe 22iulie,este de 30 septembrie...
                Deci, mai trag de break-ul meu si nu il vand , ca 2 luni fara masina e naspa rau...Sanatate maxima tuturor..
                AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                Comment


                • @garib1973: Seria de caroserie ti-o da, dupa care pe masina este trecuta seria care ti-a comunicat-o tie.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • Mie mi-au zis clar, masina vine in data x eventual cu o intarziere maxima de 5zile si a venit mai devreme cu o saptamana.

                    Comment


                    • Da ,mersi,linistitor ce spui...Atunci mie mi-au spus ca in jur de 10 sept,si daca apare mai devreme ma vor suna ei(vorbesc aici de cei de la IATSA dealer)
                      Asta este...Momentan ma resemnez si astept ca oricum nu ma pot da peste cap...Multam oricum de informatii si ajutor.
                      AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                      Comment


                      • E posibil sa vina pana in 5-6 august masina, cu putin noroc. Dar depinde foarte mult de cum se misca cei din fabrica.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Salutare! Nu am nimic cu designul noului LOgan dar in afara de partea din spate care e reusita restul este o mare teapa. Si interiorul la fel....Manerele alea de pe usi care arta ca **** , bordul cu materialul ala naspa si tapiteria la fel....Eu am Logan 1.6 16v si ca design nu+l dau pe asta nou ...Sincer ...Poate doar spatele ... Oricum masin a mea arata mai agresiv decat asta cu ,, zambetul ei hidos,,
                          Last edited by andrei; 1 August 2008, 23:44.

                          Comment


                          • Interiorul arata mai bn ZEUS dar acum fiecare cu preferintele lui caroseria intradevar la spatele a iesit bn si e prea subtire tabla cred ca de 0.5 fata de 0.8- 0.9 cum are logan 1
                            drive with speed than you die fast

                            Comment


                            • Tabla e aceeasi, ca pe Ph1.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • Mie mi se pare mai subtire
                                drive with speed than you die fast

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google