Schimbare Claxon Ph2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nu trebuie sa confirmi, este o poza cu montarea claxoanelor la mine pe masina, de-aia am postat-o ca sa se vada ca e loc si cit loc e .
    Last edited by bogdan_cr; 14 September 2014, 18:35. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #47
      eu nu am mai dat gaura, m-am folosit de una gaura, de deaupra tragerului care se vede la tine in poza! trompetica to acolo a fost fixata.
      am avut de la prinderea trompeticii un suport la 90grade care s-a pupat cu chiu cu vai de V-ul goarnelor....
      nemaiavand smartfeon, nu am facut poze, dar voi da spoilerul jos din nou ca sa termin ceea ce am inceput: burete(nu e chiar burete, e un plastic spongios), indesat intre tragger si bara fata, fix cat latimea numarului de inmatriculare; voi face atunci poze. rolul buretelui de care spuneam mai sus: fixare mai ferma a spoilerului de caroserie, disparitie lufturi intre bara si aripi, intre bara si faruri, si: si o imbunatatire a aerodinamicii! am lungit masina(de fapt am ascutit masina), cu 2 cm :P.

      LE: m-am scarpinat mult cu mana stanga la urechea dreapta pana le-am fixat ca sa nu atinga ba de caroserie, ba de canistra de carbon, ba sa fie cu gura in jos sa nu intre apa...
      Last edited by mariannn; 14 September 2014, 22:18. Reason: Automerged Doublepost
      Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google