Defect Fabricatie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Augustin-Yng View Post
    Salut.
    Am vazut ca e putina ironie in postul tau.
    1-aminteles ca e vorba de vopsea
    2-tu cum te caracterizezi ca sofer?
    3-Nu ma supar,dar uneori prea catalogati toti argeseni ca au luat permisul pe bani.Or fi destui,dar dintre cunoscutii mei doar unul il stiu ca a luat cu bani.........si acum merge tot ca o cizma cu masina.Asta cu sofatul daca nu o ai in sange,degeaba.
    Numai bine.
    ps:din ce arata la tv,sunt o gramada de "vedete" de Bucuresti[si nunumai] ,care au venit la pitesti sa ia "abecedarul"
    Nu e ironie deloc, e un fapt concret ca la Pitesti permisul se lua de-a moaca si s-a demonstrat. In alte judete nu sa- demonstrat un fenomen asa extins ca in Arges.
    Vedetele alea mi-or fi atins mie masina.

    Spuneam ca vopseaua de service arata la fel de bine ca aia din fabrica, deci eu incurajez retusatul defectelor. Controlul calitatii la Dacia cred ca a adormit de prea multe masini fabricate incep sa-si iasa din mana. Sa se trezeasca, ca apare Skoda Popular cam in aceeasi bani si s-a dus pe copca popularitatea Loganului.
    De ce sa iei ceva mai prost la aceeasi bani cand poti avea mai mult? Se va topi principalul atu al Loganului, pretul.
    Numai bine.

    A, ca sofer ma consider...........ce rost are sa ma laud?
    Last edited by mr.K; 9 September 2011, 10:18. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #62
      Si eu am patit asa cand am luat Dacia din Cluj...ma uitasem atent la ea si am vazut stopul stanga ca era spart...nici asta nu e din fabrica?N-au zis nimic doar am vazut ca au luat masina si au dus-o in spate si mi-au inlocuit stopul.

      Comment


      • #63
        Salut.
        Crrezi ca pina la cluj,a mers undeva intru-un autotren inchis?
        Se pot intampla multe pe timpul transportului la destinatii.
        Defect de fabricatie nu e.Este un defect al transportului defectuos.
        Numai bine.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • #64
          poate a cazut o minge de fotbal sau altceva nu cred ca e posibil sa stii sigur ce se intampla cu masina atat timp cat circuli cu ea.in 10 swecunde poate trece unu si ii da un pumn,chear in timp ce tu faci cumparaturile.....

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google