Problema Logan Ph2!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Asta este trebuie sa ne resemnam,eu unu` m-am resemnat!Imi este cam rusine cand se aude si am pers in masina care au masini de masini....

    Comment


    • #47
      Si eu m-am resemnat. Stai linistit, macar ai masina!:P A mea a si iesit din garantie, deci ii dau bice asa!

      Comment


      • #48
        Si mie mi-au zis ca n-are nimic masina, si ziceai ca se rupe cand dadeam in cea mai mica denivelare. Noroc ca am avut ochi de soim si cand era pe elevator cu roata jos am vazut ca lipsea o bucata de cauciuc la bieleta antiruliu pe dreapta. Era ciupit numai pe o parte si nu prea se vedea. Schimbat ambele bielete antiruliu ( ca aveau deja 200.000 km pe drumurile patriei) si problema s-a rezolvat.
        Tin sa zic ca la toate loganurile posedate (unul din 2004, unul din 2008, unul din 2011) n-a lipsit bara stabilizatoare.

        Comment


        • #49
          Mai fratilor, treba cu rusinea am patit-o si eu la cateva mii de kilometri....
          parca vreo 3000...eram cu un prieten in masina si am luat o curba la stanga un de era o denivelare....
          Ce sa auzi ?....Desigur o troncanitura de parca ar fi fost fara bucsi pe la brate.....ca mi-a si zis amicul.....ce naiba se intampla la masina ta, ca e noua ?
          Ce pot sa fac ? daca cei de la Redac,Craiova sunt surzi....sau sunt instruiti sa fie surzi....poate sa-i iau la tupe....
          Bafta sa avem ....tara e frumoasa si oamenii merita sa traiasca in ea....!!!
          La toata lumea Sarbatori fericite !!!
          Sanatate si ...
          La multi ani!!!!

          Comment


          • #50
            Azi am facut revizia de 3 ani la Redac. Nu au avut uleiul la bidon de plasic, au pus de la butoi, tot Castrol, de care am tot pus. Ma paste distributia de schimbat desi am doar 18000 km. Aveam un zgomot zbarnait in portiera dreapta fata, am solicitat sa revizuiasca acolo, si ma declar multumit. Am avut o bucsa la bieleta antiruliu, nu ma asteptam sa pateasca ceva, bordurile le urc atent, feresc gropile, dar asta este. S-a inlocuit pe garantie. Baietii se misca ok, am si vazut cand au pus filtrul de ulei si au turnat uleiul. Masina este buna, am facut o alegere de care sunt multumit. Poate am facut greseli dar am invatat din ele, dar alegerea masinii nu a fost intamplatoare.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google