jante sandero stepway

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jante sandero stepway

    Salut ..!!! Am si eu o intrebare ... vreau sa schimb si eu jentile de pe logan ph2 cu cele de pe sandero stepway (mi se par mai frumoase) stie cineva daca se potrivesc sau daca influenteaza la drum masina ? cred ca tot de 15' sunt !! ms !!

  • #2
    salut din cate stiu eu jantele de sandero sunt la fel ca marime si prindere normal ar trebui ssa se potriveasca.

    Comment


    • #3
      daca le gasesti mai ieftine sa anunti aici
      si da se potrivesc am intrebat la dacia dar pretul ma pus pe fuga 700 lei bucata

      Comment


      • #4
        Fi sigur ca se potrivesc. Am cautat si eu la nebunie un set de jante, dar nu am gasit deloc sau nu pentru bugetul meu. Celem mai mari sanse ai pe sandero forum. Bafta!!!

        Comment


        • #5
          ms frumos pt raspunsuri daca gasesc va anunt !!!

          M-am interesat si sunt 300 euro din reprezenta dacia. Dar jantele noxian sunt pt stepway asa ca daca "vb" cu ei s-ar putea sa rezolvi ceva.
          Last edited by DaNy.eL; 26 January 2012, 20:40. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #6
            aveti idee despre specificatiile jentilor de pe Sandero Stepway 2? Adica stiu ca sunt 4x100, 16'. Aveti idee despre acel ET? Sau mai trebuie sa stiu altceva daca vreau sa cumpar unele?

            Ms
            My ride

            Comment


            • #7
              Pe viitor foloseste functia cautare. aici de la postul #85


              janta tabla 6xJ16 4 ET37, 403002053R 59euro+tva
              capac 16 dacia gri deschis(Oasis), 403154000R 19euro+tva
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • #8
                Si astea sunt preturile din Dialogys, la reprezentanta mai mult ca sigur sunt mai scumpe. Spun asta deoarece janta Empreinte costa vreo 760 lei (cu TVA) dupa pretul din Dialogys iar la reprezentanta cer peste 1000lei/buc. fara capacele centrale si fara prezoane.
                La achizitionare sigur, se pot gasi si alte variante decat reprezentanta dar tot iesi mai scump ca-n Dialogys.
                Last edited by Cromatic; 5 May 2014, 17:17.

                Comment


                • #9
                  Astea de acum sunt din ultimul dialogis 427, si am specificat +tva
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google