Se Poate ? - buton cu impuls -

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Da sunt !!! si chiar sunt o investitie buna
    Daca mi-ai putea spune unde gasesc si eu doua butoane cu impuls ti-as fi recunoscator.

    Comment


    • #17
      Vezi k are un baiat pe forum module cu impuls(e acelasi lucru ca butonul cu impuls)Doua module la 110ron-iti las nr lui-0764217327

      Comment


      • #18
        Originally posted by DaNy.eL View Post
        Cum adica sa modifici capacul ?
        capacul de la butonul cu impuls este diferit de cel fara impuls iar pentru ph 2 nu sau facut butoane originale

        Comment


        • #19
          Eu mi-am pus module cu impuls pt butoane si functioneaza foarte bine.
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #20
            eu am modificat capacele pentru ca am luat butoanele moca si nu avea rost sa iau module
            dar initial modulele erau in plan

            Comment


            • #21
              Si eu mi-as face chestia asta. Eu nu inteleg de ce au scos chestia asta. Ok, romanii sunt retardati si isi prind degetele si capul cand apasa pe buton. Insa procentul ala mic de romani, care au IQul peste 80, ar trebui lasati sa-si aleaga pe masina asa ceva. Sau macar sa existe in oferta lor, contracost binenteles, si sa se puna pe lighean. Eu acum daca imi pun de prin vecini si am vreo problema ii si vad ca imi arunca in fata ca am umblat pe la butoane si bye bye garantie pe parte electrica.

              Comment


              • #22
                Eu am pus un modul confort care are si functia de impuls iar la inchiderea masinii daca ai geamul deschis ti le inchide automat. Tipul este in Ploiesti . Il cheama Tibi tel.0736638775

                Comment


                • #23
                  Originally posted by tinel50 View Post
                  Eu am pus un modul confort care are si functia de impuls iar la inchiderea masinii daca ai geamul deschis ti le inchide automat. Tipul este in Ploiesti . Il cheama Tibi tel.0736638775
                  salut. modul confort pt alarma, nu?
                  si ca pret, cat te-a dus?

                  Comment


                  • #24
                    Eu am modificat un buton de ph1 si l-am pus pe ph2.

                    Comment


                    • #25
                      sal poli poti sa imi spui te rog cum ai modificat butonul de geamuri de la ph1 la ph2 cel cu impuls

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google