Cd-player Daewoo AGC-1220RF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • phanes
    replied
    Si pe mine m`ar interesa puterea ca vreau sa imi pun niste Blaupunkturi coaxiale de 45W si nu stiu cum s`ar auzi pa playerul Blaupunkt de pe Duster/Black Line...

    Avand si BT, fiind montat de serie, banuiesc eu ca nu mai trebuie adaptor pt satelitul de comanda... Nici nu sunt adeptul firmelor cu renume sa dau 6 mil pe un player cu BT, dar nici nu vreau sa renunt la satelitul de comanda... FRATELO face adaptoare, dar nu orice player are comenzi pe volan... pe care poate lucra...

    In ceea ce priveste mufa de la spate, din cate stiu eu, e mufa EURO... Adaptoare la ISO nu`s scumpe... se gasesc ;)

    Leave a comment:


  • Cosmin-Poe
    replied
    Stie cineva ce putere are acest radio? 4x....?

    Leave a comment:


  • Cosmin-Poe
    replied
    Am si eu radio model dasta pe masina..dar nu am gasit nici o setare prin care sa imi arate ceasul pe display

    Leave a comment:


  • Fratello
    replied
    Nu cred ...

    Leave a comment:


  • leutzul
    replied
    Este posibil sa fie un post de radio care are RDS (sau cum ii spune) si arata ora pe postul respectiv !

    Leave a comment:


  • Fratello
    replied
    Salut ! In unele poze (http://www.autolatest.ro/upl/imgupl/...usb--46453.jpg ) pe displayul acestui player apare ŞI ceasul !
    Desi am tot cautat prin meniu, nu am gasit nicio optiune de activare ....Aveti cumva idee cum se poate seta sa apara ceasul ? Sau o fi o alta "versiune" de player ?!? Multumesc !

    Leave a comment:


  • StunnerCosmin
    replied
    salut florin, tu ai microfoane montate la el, daca da, poti sa imi spui cum le ai pozitionat in masina si cat de bune sunt?!

    Leave a comment:


  • cosmindan
    replied
    Originally posted by Dule View Post
    As fi curios ce presetari de EQ au. Din pacate eu sunt cam pretentios la muzica, desi sunt destul de multumit de boxele originale. As vrea pe viitor sa imi achizitionez niste boxe mai calumea, dar nu stiu ce sa fac...sa merg pe un player Pioneer, de exemplu 3500ub. Ar merita banii 480 de lei? sau mai bine achizitionez un player deasta Daewoo? Voi ce spuneti? Se poate compara la calitate cu Pioneer?
    Daca esti pretentios cauta un player VDO. Nu o sa ai boxe pentru ce stie sa scoata.
    Desi pare rudimentar este foarte bine construit si are calitate in redare.
    Nu mai platiti numele firmei Pionner, Alpine etc. care daca le desfaceti o sa vedeti ca lasa impreia ca sunt facute pe vapor.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • StunnerCosmin
    replied
    Salut,
    Poate sa imi spuna cineva de unde pot sa imi cumpar un microfon pentru acest cd-player?

    Leave a comment:


  • Dule
    replied
    Eu mi-am luat alt player si am fost la carsystems si mi-au montat ei pentru ca am masina in garantie si trebuie service autorizat. Am achizitionat o mufa care costa 10 lei. Nu stiu exact cum arata ca ei au avut-o pe stoc si au montat-o direct. Sunt tare curios cum functioneaza playerul tau.

    Leave a comment:


  • mariannn
    replied
    poze mufa RadioCD Daewoo AGC-1220RF

    am facut poze mufelor din spatele radiocd-ului...
    poate asa se gaseste vreun raspuns...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • mariannn
    replied
    cum se numeste mufa de conectare din spate...ca nu-I ISO
    vreau sa achizitionez un astfel de radiocd si inainte de-asta vreau sa stiu inainte sa-l cumpar cat costa adaptorul...acuma vine alta intrebare: oare exista adaptor?

    Leave a comment:


  • Dule
    replied
    As fi curios ce presetari de EQ au. Din pacate eu sunt cam pretentios la muzica, desi sunt destul de multumit de boxele originale. As vrea pe viitor sa imi achizitionez niste boxe mai calumea, dar nu stiu ce sa fac...sa merg pe un player Pioneer, de exemplu 3500ub. Ar merita banii 480 de lei? sau mai bine achizitionez un player deasta Daewoo? Voi ce spuneti? Se poate compara la calitate cu Pioneer?

    Leave a comment:


  • casper20
    replied
    Are cineva asa ceva de vanzare? ca pe ocazii are niste preturi ca la banii aia iei un pleyer de marca.

    Leave a comment:


  • Florin177
    replied
    il am pe masina de maxim o luna sunt foarte multumit de el... iti alegi melodiile dupa titlu, ii mai atasezi un microfon si ai si carkit, sincer il recomand

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google