Faruri Fumurii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Faruri Fumurii

    Am vazut cateva ph2 cu faruri fumurii, Cine stie cum se pot face si unde?
    Alex GNA

  • #2
    Probabil cu folie....

    Comment


    • #3
      Pui folie pe ele. Sau lac transparent .( Nu recomand lacul. Nu se mai poate da jos)
      MY CLA

      Comment


      • #4
        Si poate sa ma dea inapoi la RAR?
        Alex GNA

        Comment


        • #5
          Da. Dar folia se poate da jos fara probleme. Eventual pui folia dupa RAR. Si recomandat sa nu o pui pe cea mai neagra Doar cat sa dea o tenta fumurie, nu foarte vizibila...ca se pot lega de asta si baietii de la rutiera

          Comment


          • #6
            dar afecteaza vizibilitatea?
            Alex GNA

            Comment


            • #7
              Depinde de transparenta. Daca o pui asa..."mai cu bun simt", nu afecteaza deloc. Sunt modele de masini care au din fabricatie farurile putin mai fumurii...

              Comment


              • #8
                Tu ce crezi?
                Plus ca n-am inteles pt ce ati da bani sa arate ca niste faruri vechi, arse.
                Sa mor de am sa inteleg.

                Comment


                • #9
                  singura solutie e daca le vrei fumuri iti cumperi lupe,apoi iti poti vopsi farurile,cam asa arata cu ele negre si lupe.
                  Attached Files

                  Comment


                  • #10
                    Gesturile nu se discuta a fost o intrebare, am sa mai ma gandesc daca am sa pun. Am vazut unele masini cu faruri fumurii si chiar mi'au placut

                    M'am gandit si la lupe, dar singura problema e RAR-ul...si e greu sa pun alte faruri de la un prieten de cate ori ma duc la RAR. E mai simpla varianta spusa de dannyx78

                    Si plus ca nu stiu daca s'ar potrivi farurile fumurii cu, culoarea mea...:-??
                    Last edited by Alex Tigau; 10 March 2013, 21:57. Reason: Automerged Doublepost
                    Alex GNA

                    Comment


                    • #11
                      Mie tocmai mi-a luat talonul pt lumini...xenon..si aveam faruri cu lupe..si am avut circ si pe tema farurilor .... E mai simplu cu folia..dar ramane la latiudinea ta, tie trebuie sa-ti placa...

                      Comment


                      • #12
                        Salut !

                        Uite aici de la colegul NUT...vopsita rama!Sper sa te ajute sa iti faci o idee!
                        Attached Files

                        Comment


                        • #13
                          acuma recent ti la luat?din cauza ca ai pus lupe.

                          Comment


                          • #14
                            Arata bine cu rama vopsita...ceva gen as vrea si eu. dar s'a legat cineva de el?

                            93mrs poti face poze mai dea'proape?
                            Last edited by Alex Tigau; 10 March 2013, 22:23. Reason: Automerged Doublepost
                            Alex GNA

                            Comment


                            • #15
                              farurile sunt facute home-made!iti trebuie o suflanta,surubelnita,spray si silicon de parbrize atat!si rabdarea
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google