Faruri Fumurii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ca sa dai jos farurile ,intradevar trebuie data bara intaijos,
    Last edited by valeriuciprian; 20 March 2013, 16:24.
    http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

    Comment


    • #32
      eu nu inteleg ceva , daca tot esti speriat ca te opreste politia si te intreaba de ce ai ......... , de ce mai intrebi ? Adica este destul este destul de logic ca nu ai voie cu folie pe faruri ,tobe sport , folii pe fata , xenon fara/cu lupa , leduri , xenon in proiectoare , parasolar de 2metrii , jante nu stiu de care , anvelope mai mari si muuulte altele .

      De ce mai intrebati ??? Lasa masina cum a venit din fabrica atunci .

      Sunt extrem de multe masini modificate(si aici nu ma refer la masini gen sti,m,s,gti,rs...) care circula cu 1000 de modificari "ilegale" . Ideea este sa nu fi pe drumu ala unde este de tura un politist comunist(in general) , care nu are ce face . Daca esti , asta e ... fiecare cum se descurca .
      sigpic

      Comment


      • #33
        Daca tii neaparat sa faci un "tuning" treci cu vederea, te opreste, ai dat talonu ai primit in loc o amenda, mergi la rar stock si dupaia pui din nou

        Comment


        • #34
          xenoanele in proiectoare poti sa le omologhezi. Pai am intrebat,nu am dat in cap
          Alex GNA

          Comment


          • #35
            Eu ma refeream asa in general . Am si eu folie pe faruri , din cunostintele mele in general sunt nuante (alea negre , astea fumurii si protectoare) . eu am fumurii , si nu am fost intrebat de absolul nimeni , nici prietenii nu au sesizat . Doar daca sti ca o ai se vede diferenta (si este diferenta maricica) .

            Astia de sus isi bat joc de noi cum vor , cu 1000de taxe si legi neadaptate la prezent ... macar atat sa fac si eu ) o folie pe faruri alte roti ...
            sigpic

            Comment


            • #36
              asa e...si cu xenoanele nu stiu ce au impotriva..daca el bat bine nu inteleg ce e rau in asta. Asta'i romania! poti pune o poza cu farurile tale?
              Alex GNA

              Comment


              • #37
                Alex, fac alta lumina decat cea omologata, aprobata sau cum mai vrei tu sa ii spui. In plus, daca nu ai farurile reglate bine, sau ai striatii, bat ca pixu'

                Comment


                • #38
                  Va doresc doar sa mergeti in spatele unuia cu folii pe stopuri, intr-o zi cu soare, sa mergeti cu soarele in fata;va garantez ca nici n-o sa observati cand cel din fata va calca frana.Iar scenariul cel mai sumbru, cel cu care v-ati amestecat culorile masinii sa fie si cu lanturi la gat fara numarrrrrrr, cu masina pe bulgaria...., atunci o sa vedeti fericirea cu alti ochi.
                  O masina va fi intotdeauna frumoasa daca este curata, ceruita, fara praf la interior si starea tehnica fara repros.
                  Va doresc drumuri bune si pastrati-va certificatele de inmatriculare!!!
                  Last edited by f0rdiesel; 22 March 2013, 19:14.
                  Cainele care latra nu musca!

                  Comment


                  • #39
                    am dat jos geamurile de la faruri,am facut conturul si semnalizarile negre si le-am pus la loc,nu au iesit foarte greu,important este sa fi atent sa nu spargi farul..."sticla" de la far,apoi sa pui silicon la greu ptr a nu intra aer,a iesit bine dar am stricat rau rama neagra .Stima
                    http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                    Comment


                    • #40
                      Cum adică ai stricat rău rama neagră? Ori a ieşit bine ori nu? Pune nişte poze te rog.
                      http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                      Comment


                      • #41
                        ASteptam pozele Daniel!
                        Alex GNA

                        Comment


                        • #42
                          daniel tu ai lupe ? .. astept si eu pozele.. poate imi dai ceva de facut ms

                          Comment


                          • #43
                            Nu am lupe,am sa pun si poze.stima
                            http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google