Dacia Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Politica low-cost e aplicata la toate masinile mai nou , nu numai la LOGAN (sau Sandero) . Opel Astra Classic nici roata de rezerva nu mai are , si nici CD sau un amarat de radio (mai nou ti-l pune dealer-ul din partea lui + 2 boxe Shanlian ceva Vaporware)
    Vw la fel face pe POLO , Skoda pe Fabia si Octavia Clasic si tot asa ...
    Filtru habitaclu consider ca ar fi o optiune buna pentru Logan II macar pentru modelele FULL , sau optional .
    1.6 MPi Icy White

    Comment


    • #77
      Acum ceva timp oficialii Dacia declarau ca e chstiune de cateva zile sa aleaga urmasul Loganului. De atunci nu s-a mai auzit nimic, as vrea sa vad in 2010 un nou model Logan si unul SUV.
      Astra J 1.4T 140cp Enjoy Power Red

      Comment


      • #78
        ce folos un suv daca nu il fac 4x4? m-am saturat de atatea garsoniere pe roti (a se citi chiushapte si icscinci) care sufoca bucurestiul si mai stau si parcati pe 2 locuri.
        vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

        Comment


        • #79
          Sa vedem ofensiva , momentan s-au axat tare pe producerea de cat mai multe masini pentru "rabla" din strainatate .
          1.6 MPi Icy White

          Comment


          • #80
            Lasă că şi în ţară au epuizat trei cote suplimentare din „Rabla” (faţă de cât au avut alocat iniţial)…
            Last edited by Squirrel; 28 May 2009, 16:07. Reason: Adăugare link sursă

            Comment


            • #81
              @maistoru: Viitorul model care se vrea un SUV (nu Stepway!) va avea traciune 4x4, optionala ce-i drept.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #82
                sa dea Dumnezeu sa fie asa andrei. as fi curios cum se comporta un logan cu "tractiune" pe spate.
                vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

                Comment


                • #83
                  Se va comporta exemplar, deoarece sasiul va fi de X-Trail I.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #84
                    Fratilor, ce va facu rabla, ca asa ne luaram si noi masina noua de la pitesti, si nu second de la nemti. Sa castige si ai nostrii o paine cinstita, nu sa iau o limuzina, pentru un an si rabla pentru ami manca nervii in urmatorii 4 ani. Asa ai sau nu garantie de la dacia, da ramane banu'n tara. da guvernu 38 bulioane, da mediu 15 bulioane si mai pui diferenta si o iei. mie mi-a venit, da azi luai certificatu s-o radiez pe vechea masina tocata, si abia apoi pot merge la dealer sa ridic Laureatu' 16V. Promit solemn s-o sterg, spal, curat, s-o cipuiesc in caz ca nu sunt satisfacut de motor, sa-i iau jenti super, cauciucuri bune, sa-i fac rodajul cum zic astia de la service, si s-o alerg apoi la intalniri, si oriunde se poate alerga cu ea. Multi zic ca au luat cu ea 200, da pana la proba contrarie? Sambata mi-am propus s-o ridic de la reprezentanta, si vreau sa-mi respect termenul. Va anunt cum o iau, cred ca pot pune poze cu ea. Deja i-am luat alarma, covorase si huse originale. Alarma e renault, oare e buna?

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by andrei View Post
                      Se va comporta exemplar, deoarece sasiul va fi de X-Trail I.
                      Sigur? Nu cumva doar trenul de rulare? N-aş vrea să am speranţe deşarte…
                      Şi aşa nu l-au scos la lumină la Frankfurt …

                      Comment


                      • #86
                        Total fals masina nu va fi pe platforma X-Trail I, va fi pe b90, asta ca su nu mai aveti vise umede...poate doar trenul de rulare.
                        Multa lume, putini oameni...

                        Comment


                        • #87
                          Am vazut acum vreo 3 saptamani ultimul model de logan. Este exact ca cel postat de alexdonc la prima pozitie .Erau vreo 7-8 masini mascate , cred ca le faceau teste de consum ca au bagat in benzinarie la OMV LA KM 50.
                          Sa vedem ce pret v-or scoate la noul model...
                          Masina e o corcitura intre renault megane si scoda octavia....ceva in genul asta...
                          Oricum e mult peste logan.....

                          Comment


                          • #88
                            daca nu ma insel exista j77, b85 si x90. platforme de masini gen "logan", zic...
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • #89
                              De H79 si L52 se mai aude/vede ceva?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google