Lucruri Care Nu Va Plac La Dacia Logan Facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    @ Silviu Daniel : Stai linistit ca nici la PH 1 nu-mi place Combinatia aia crom grila vopsita in culoarea caroseriei , la rosu pasion arata ca dracu.

    Comment


    • #62
      Originally posted by adyshor View Post
      Chiar si daca am pozitiile aprinse tot nu se aprinde nimic in torpedou.
      E un Laureate? E ciudat daca e asa, macar te-ai uitat, ai becul acolo sau lipseste?
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #63
        ...Sincer mie nu imi place partea fata (faruri,grila,bara)nu stiu ce nu da bine,insa nu imi place.Partea spate mai e cum mai e desi imitatia aia cromata de Vectra nu isi are locul.

        Comment


        • #64
          @andrei: este un Preference, m-am uitat mai atent dar nu este nici un bec, estedoar o gaura in partea de sus , unde trebuia sa fie becul, cred eu.
          sigpic

          Comment


          • #65
            Salut! La noul logan nu mi place tonul claxonului! Am fost socat cand l am auzit, m am speriat mai mult decat cainele caruia ii era adresata avertizarea! deocamdata am 300km si nu am observat alte minusuri..

            Comment


            • #66
              Asa e, ai dreptate in legatura cu clancsonul, mai bine suna cel de pe ph1.
              sigpic

              Comment


              • #67
                @adyshor: Claxonul e simplu pr versiunile inferioare Laureate si bi-tonal pe versiunile superioare, de aia si diferenta.
                La Preference nu exista iluminare torpedou.

                PS: Si nu cred ca ai un motor FSI pe Logan...
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #68
                  @ andrei: eu am laurete 1.6 16v si tot simplu e! Ce intelegi tu prin versiuni superioare? Precedentul model era laurete plus 1.4, iar claxonul suna f. Bine! Acum tresar dupa fiecare folosire, imi irita auzul si parca imi e rusine cu el, ma simt ca intr o dacie numai buna de remat!(((

                  Comment


                  • #69
                    Normal ca nu am motor FSI pe Logan , dar am scris asa la smecherie, daca e problema schimb si stiu pe cineva care are un Logan Ambiance ph1, si tonul clancsonului este altfel decat pe ph2.
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      @adyshor, cine ti-a predat limba romana la scoala, femeia de servici' ?(am facut o gluma pentru ca deja devine deranjant acest "clancson" dupa felul cum il scrii.
                      Last edited by Cromatic; 21 September 2008, 19:55.

                      Comment


                      • #71
                        Mersi de observatie, a fost tare gluma chiar nu mi-am dat seama de greseala.
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Interiorul nu imi place ca e mai frumos ca al meu
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Mie sincer sa fiu imi place totul la el oricum este diferit fata de primul model

                            Comment


                            • #74
                              Chiar daca nu am imi place mai mult decat cel vechi.
                              Ce nu imi place la el este ca nu il am eu
                              sigpic
                              !

                              Comment


                              • #75
                                Ce nu imi place....Casetofonul,puteam sa puna si ei macar la prestige din ala mare gen aveo sedan,fiat albea,ceed si al doilea lucru ceasurile si indicatoarele care is identice cu cele dp ph1.In rest e ok

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google