Logan Dacia PH2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Dacia PH2

    Dragii mei.Dupa cum vedeti sunt nou pe aici,pana acum avand treaba cu celalalt forum....Unde ma plangeam de daciutza mea din 96.
    Acum mi-am comandat si eu ca tot romanul un "Golanel" un 1,4 Preference cu ABS,AFU total 7550E.

    Acum scuze daca am deschis eronat acest topic.Vreau sa stiu si eu ceva impresii despre cum e la volan , cum sta la capitolul piese,probleme intalnite.
    Precizez ca voi avea Casco.Ar trebui sa imi fac probleme cu defectele ce vor aparea?
    Adica se vor chema si astea inapoi in fabrica precum fratiorul lor mai mare logan 1??
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

  • #2
    Da si tu cautare pentru "Dacia Logan Phase Deux"
    B92MHO

    Comment


    • #3
      In threadul asta si in general in sectiunea dedicata ph2 gasesti raspunsurile la intrebarile tale.
      Despre rechemarile in service nu avem cum sa stim, fiind abia lansat de cateva luni.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #4
        Originally posted by JmEk View Post
        Dragii mei.Dupa cum vedeti sunt nou pe aici,pana acum avand treaba cu celalalt forum....Unde ma plangeam de daciutza mea din 96.
        Acum mi-am comandat si eu ca tot romanul un "Golanel" un 1,4 Preference cu ABS,AFU total 7550E.

        Acum scuze daca am deschis eronat acest topic.Vreau sa stiu si eu ceva impresii despre cum e la volan , cum sta la capitolul piese,probleme intalnite.
        Precizez ca voi avea Casco.Ar trebui sa imi fac probleme cu defectele ce vor aparea?
        Adica se vor chema si astea inapoi in fabrica precum fratiorul lor mai mare logan 1??
        cam scump loganu` tau. eu la 7455 euro am abs, proiectoare si vopsea metalizata.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          Topicul este deschis pe 29 sept 2008, cind ABS + AFU nu erau standard si din cite imi aduc eu aminte costau 450 e, fii mai atent...
          Multa lume, putini oameni...

          Comment


          • #6
            nu e vorba de asta. doar ca la banii astia isi lua un abs+ ph1, ca tot logan e. nu am sarit cu gura, am zis doar. no offence
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #7
              Mda ... dar arata mult mai bine PH2
              1.6 MPi Icy White

              Comment


              • #8
                Am avut ceva peripetii pana sa achit Loganul. dar maine il iau, i-am luat alarma renault, presulete si huse. Il achitai azi, sa-l iau maine. Daca nu ma grabeam de azi, asteptam pe miercuri sau joi, ca nu se lucreaza, si cat sa stau cu banii in casa. puteam lua diesel 85 cai, dar am testat megane de 110 cai, acelasi motor are, dar e limitat asta sa nu mearga peste 6000 rot/min. am testat octavia tdi 1.9 zgomotoasa mai rau ca dieselul de logan, dar trage mult mai bine toyota, dar scumpa, fiabila dar scumpa, seat, dar logan e super. Dupa ce m-am hotarat am mers si cu hyundai accent, 1.4 dar nu se compara. cel mai bun pret, si sunt roman, sa castige si pitesteanul nostru o paine este si este logan. va comunic maine, cum este si poate pun si poze. si nici azi dupa ce o achitai nu am vazut-o si nu m-am urcat in LOGAN 16 16V

                Comment


                • #9
                  E o masina buna, sunt multumit de ea, numai ca o tin in parcare, nici husele nu i le-am pus. Maine poate reusesc, ca treb sa le asez eu cumva. Sa vad cat ma costa, aceasta aranjare a huselor, nu le pun eu. Cauciucuri am kormoran, catalogate drept cele mai proaste pe forum. vom vedea daca sunt groaznice, voi merge prudent si preventiv

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google