Logan Facelift Fara Bara Stabilizatoare...din Ianuarie Si Alte Versiuni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Merci pentru descriere, "bobo77"

    Comment


    • eu as zice ca daca tot vor astia de la dacia sa scoata bani sa o bage ca OPTIUNE.
      Welcome to the Club, We Have Jackets !

      Comment


      • apoi astia de la dacia ar fi in stare sa puna si volanul pe lista de optionale :|

        scz de off topic da` deja sunt de`a dreptul pur si simplu alde dacia

        Comment


        • Buna tuturor, este prima mea postare.
          In viitorul foarte apropiat doresc sa-mi achizitionez un Laureate 1.5dci 70cp prin programul "rabla".
          Intrebarea mea este daca acest model are sau nu bara stabilizatoare?
          Mentionez faptul ca am intrebat si la dealer dar nu a stiut sa-mi spuna sau mai exact raspunsul a fost citez "unele au unele nu, in functie de nr. seriei de fabricatie" - si sublineau faptul ca nu are nici o legatura cu modelul masinii, in plus au incercat sa-mi explice "ca ori cu ea ori fara ea tot aia e" adica o prostie, iar cei de la vocea clientului nu raspund la mail.
          Last edited by ocsy75; 11 March 2009, 18:27.

          Comment


          • Mai pune si tu inca 400 de euro si ia DCI de 85 cai ca acela sigur are.

            Comment


            • @ingerulol nu numa 1.4 nu are. am vazut logan ph2 1.6 16v in reprezentanta fara bara stabilizatoare. Din cate stiu eu acea bara se poate monta ulterior.

              Comment


              • Stie cineva cat costa bara si care sunt costurile montarii ei ulterior?
                Innafara de bara propriuzisa, ce elemente mai sunt necesare?

                Comment


                • Originally posted by Renault View Post
                  am vazut logan ph2 1.6 16v in reprezentanta fara bara stabilizatoare.
                  Te contrazic, poate nu ai fost atent dintre benzinare momentan doar 1,6 16 v are indiferent ca-i laureate sau prestige.
                  1.5 dci au bara stabilizatoare toate.
                  Multa lume, putini oameni...

                  Comment


                  • @bobo77 am rugat un prieten care lucreaza la reprezentanta dacia sa sa uite in special la 1.6 16 PH2 si a spus clar ca ala nu avea. nu are rost sa mint poate is un numar de 1.6 16v si fara bara

                    Comment


                    • pai va pot confirma ca nu au bara stabilizatoare ca eu lucrez la DACIA si mam uitat la ele is nu au ..
                      Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                      Comment


                      • in concluzie "nichita2009" 1.5 dci 70cp. versiunea laureate are sau nu?

                        Azi am primit un raspuns de la Vocea clientului:

                        Buna ziua,
                        Stimate domnule,


                        Va multumim pentru increderea pe care ne-ati acordat-o apeland la serviciile noastre.

                        Referitor la solicitarea dumneavoastra cu privire la versiunea Logan 1,5 dci/ 70 CP, va comunicam faptul ca aceasta este echipata cu bara stabilizatoare si cu amortizoare pe ulei.
                        Cu stima,
                        Analist Servicii Client ........

                        Eu am intrebat doar de Laureate dar se pare ca toate modelele dci au aceasta bara stabilizatoare
                        Last edited by ocsy75; 12 March 2009, 21:20. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • dCi-urile si 1,6 16v sunt singurele care mai au asa ceva.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • salut

                            si eu aveam aceeasi nedumerire in legatura cu bara stabilizatoare astfel ca am scris la vocea clientului si am primit urmatorul raspuns: Laureate 1,6 16v PH2 este echipat standard cu bara stabilizatoare (antiruliu) ...model pe care l-am comandat si sper sa termin si actele ca o iau prin progr 2009

                            Comment


                            • A venit masina azi si m-am uitat sub ea - are bara stabilizatoare - este vorba de laureate 1.5 dci 70cp in schimb mai erau citeva modele la dealer la care m-am uitat - 1.4 mpi care nu aveau

                              Comment


                              • deci in final io am comandat un laureate ph2 1.4 white..... are bara stabilizatoare da sau nu ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google