Butoane pentru geamuri pe portiere !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @danielliviu unde ai gasit butoanele si suporti de butoane???
    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

    Comment


    • Nu sunt ale ele, eu doar am facut lucrarea. Butoanele sunt de la dezmembrari de la Clio 3 parca. Usa din stanga o sa mai fie putin restilizata la primavara, ca avem alte idei .
      GL-22-TOF

      Comment


      • sall

        o rezolv misteru-l si o sa revin in maxim o zi doua cu poze cu butoanele de ridicare a geamurilor si iluminate montate pe panoul de usa la ph2 ! o sa va placa garantat !

        Comment


        • asteptam pozele cu nerabdare.
          sigpicTransport marfa !

          Comment


          • Salut...uitati ce am gasit....sper sa va fie de folos...si cine doreste asa ceva neaparat poate face rost de fetele de usi si de consola centrala din afara cred http://www.youtube.com/watch?v=5YaKA...eature=related (00:40)

            daca nu merge linku atasez si niste poze..
            Attached Files
            Last edited by Cristyano; 17 February 2011, 20:03.

            Comment


            • Foarte tare asa cu butoanele pe fetele de la portiere.

              sigpic
              !

              Comment


              • Super tare , daca as gasi buzunarul asta ,mi-as scoate butoanele si in locul lor as cobori cu un Dvd 2 Din , arata foarte bine.
                sigpicTransport marfa !

                Comment


                • Am sa dau o fuga pe la dezmembrari sa vad daca gasesc si eu butoane de Clio 3.poate poate iasa ceva.
                  Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                  Comment


                  • Cristyano...tare rau de tot, felicitari!, mai ai asa ceva? ma intereseaza.
                    lipsa text

                    Comment


                    • @Bleizer : Nu ma intelege gresit....eu nu am asa ceva(sincer mi-as dori)....doar am gasit din intamplare un filmulet....

                      Astept sa vad ce surpriza ne pregateste adryano2009......poate el a facut rost de astfel de suporti pentru geamuri.

                      Comment


                      • Ce mi sa parut cel mai interesant la filmulet este ca prezentau si o motorizare de 1.0 16v.Totusi cred ca are o caroserie cam mare pt un motor de 1 litru.

                        Partea cu butoanele pe usi este chiar interesanta dar sa se cumpere toata consola pt sofer deoarece butonul de deschidere al geamului din dreapta este diferit pe usa dreapta si cea stinga
                        sigpicPasionat de MCV si natura

                        Comment


                        • Originally posted by adryano2009 View Post
                          o rezolv misteru-l si o sa revin in maxim o zi doua cu poze cu butoanele de ridicare a geamurilor si iluminate montate pe panoul de usa la ph2 ! o sa va placa garantat !



                          .
                          .
                          .
                          .
                          sigpic
                          !

                          Comment


                          • cum v-am spus pozele cu butoanele de la geamurile de pe fata stinga dreapta !
                            Attached Files

                            Comment


                            • Frumos adryano2009 .Pozitionarea e chiar calumea.
                              De la ce masina sunt butoanele?
                              sigpic
                              !

                              Comment


                              • butoanele sunt de pe un ford nu-mi aduc aminte exact ce model ! am pus o poza m-ai exact cu forma butonului !
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google