Troncanit La Plecarea De Pe Loc Si Mp3 Blocat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Troncanit La Plecarea De Pe Loc Si Mp3 Blocat

    Salut,
    Am Si Eu O Nedumerire..cand Plec De Pe Loc Sau Cand Franez Mai Brusc Se Aude Ca Un Troncanit La Rotile Din Fata..cred Ca Se Aude De La Bascula Fata...de Ce Oare Face Asa Pentru Ca Masina O Am Doar De 2 Saptamani
    Si Ieri Mi S-a Blocat Si Mp3-ul De La Masina..
    Astept Niste Raspunsuri.
    Va Multumesc

  • #2
    service, scandal, reparatie pe garantie. fuga ca da iarna grea si nu ai vrea sa circuli cu pb. la roti.

    Comment


    • #3
      Oricum O Sa Se Duca Tata Cu Ea Azi La Service Ca Eu Nu Am Timp ... Dar .. Oricum ... Dupa Nici 15 Zile ...

      Comment


      • #4
        MP3 Player-ul asa se blocheaza el, din cauza supra-solicitarii. Trebuie scoasa siguranta lui si pusa la loc si isi revine.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          am incercat asta si degeaba ... tot nu merge ....

          Comment


          • #6
            Pai inseamna ca e ceva mai grav si o sa schimbe MP3 player-ul cu totul.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #7
              Ce fel de troncanit? Sa-mi spui exact ce au spus ce-i de la service. Sper sa nu fie ca la mine. Ar fi prea ciudat.(la mine dupa 3000 de km)
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • #8
                m-a sunat tata acum ca a fost la service...
                mp3-ul o sa il schimbe .. deja au facut comanda si au zis ca o sa ma sune cand vine

                Comment


                • #9
                  Originally posted by hessuS
                  Salut,
                  Am Si Eu O Nedumerire..cand Plec De Pe Loc Sau Cand Franez Mai Brusc Se Aude Ca Un Troncanit La Rotile Din Fata..cred Ca Se Aude De La Bascula Fata...de Ce Oare Face Asa Pentru Ca Masina O Am Doar De 2 Saptamani
                  Si Ieri Mi S-a Blocat Si Mp3-ul De La Masina..
                  Astept Niste Raspunsuri.
                  Va Multumesc
                  ....esti cel mai tare...troncanit la franare este de la abs daca ai asa ceva din cate stiu eu ai.....si la placere e de la ambreiaj....i dai drumu prea repede si cupleaza brusc....in ce-a ce priveste mp3 vbeste cu sonikel...a avut aceeasi problema....(eu zic ca nu au cum sa se auda basculele atata timp cat masina e noua)....verifica si u din ce ti-am zis eu si daca continua mergi la service.....
                  JUST ME.....30-rdd......

                  Comment


                  • #10
                    Va Multumesc Mult Pentru Raspunsuri ... Mai Ales Tie Radu ...dar Stiu Cum Face Cand Cupleaza Abs-ul ....dar Nu E De La Asta...din Pacate...trist... Oricum Merci Mult
                    Sper Sa Se Rezolve Mai Repede

                    Comment


                    • #11
                      vezi ca abs are doua faze....in care intra si s-ar putea sa te inseli......mai fa verificari.....
                      JUST ME.....30-rdd......

                      Comment


                      • #12
                        Asa facea si la mine pe la 8000 km. cand puneam frana brusc sau cand plecam mai tare de pe loc pocnea ceva pe stanga fata si a fost un pivot.A fost inlocuit cu tot cu bascula,greseala de fabricatie cica.
                        LOGAN--> <--TOYOTA

                        Comment


                        • #13
                          la mp3 se scoate din locas se demufeaza tot se scoate siguranta se fumeaza o tigara se baga siguranta se mufeaza la loc se introduce la loc tot si auditie placuta...

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            interesant sorynel )
                            eu doar am scos siguranta am fumat o tigara si am bagat-o inapoi ... nu am scos si mufele ... da nici nu ma apuc sa fac asta )
                            am facut deja comanda de alt mp3 nou ... daca tot imi face figuri si ala ... cred k ma iau la bataie cu aia pe acolo ...
                            )

                            Comment


                            • #15
                              hesus sigur ai scos siguranta din spatele casetofonului? adica nu cea din tablou de sigurante...

                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google