Trosc La Plecarea De Pe Loc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Daca iti spun ca acelasi model de planetare sunt si pe Renault Megane, ma crezi?...Fara misto.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #17
      Ei, atunci inseamna ca e zgomot...tehnologic
      Keyboard error or no keyboard present.
      Press F1 to continue or DEL to enter setup...

      Comment


      • #18
        Inca nu mi-am dat seama de la ce e, dar vad ca a disparut troscanitul si nu se mai aude nimic, probabil o sa apara altul.
        Tinc fest !!

        Comment


        • #19
          La mine a fost putin slabit un surub de la cadrul motor,l-am strans si se pare ca am scapat de trosnitura.

          Comment


          • #20
            @jelly unde vine surubul ala? sa imi bag si eu nasul pe acolo.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Am si eu cam aceeas problema ca si voi, troneste ceva doar cand plec dupa loc o singura data, si cand am franata si aproape s-a oprit masina, se aude iar. puteti sa-mi zici ati gasit o rezolvare ptr aceasta problema?. Va rog sa-mi daTI o parere ca nu stiu la ce sa ma MAI uit ca eu am impresia ca e pe fata, insa totusi cred ca se aude pe spate. ASTEPT PARERI!!!

              Comment


              • #22
                La mine,firesc,aceiasi problema diagnosticata de mecanic:flanse si rulmenti amortizoare.O sa le schimb conform tutorialelor lui Streulea si mai vedem.Bafta!

                Comment


                • #23
                  Pe fata si pe spate ?

                  Comment


                  • #24
                    Fata....numai fata

                    Comment


                    • #25
                      daca ar fi asta as rezolva-o repede, dar intai sa cer si parerea unui mecanic
                      ! oricum mersi de idee.

                      Comment


                      • #26
                        Mariusstf ai rezolvat problema? Fix aceeai problema o am i eu.

                        Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

                        Comment


                        • #27
                          A rezolvat Marius problema

                          a raspuns in alt thread:
                          "Si eu am patit cv asemănător la plecarea dupa loc, si in momentul franarii auzindu-se destul de urat. Si am fost la cineva ca are rampa ai unu statea in masina si făcea inainte-înapoi si unu dedesubt. Si ce crezi dupa lungi si lungi căutări, ca ma chinuit problema vreo luna asa, am elucidat misterul baia de ulei se lovea in scut. Prima data asa am crezut si eu ca o fi capătul de bara, ca o fii flansa amortizor. Însă nu." quoted Marius

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google