Cloncanit La Plecare De Pe Loc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    mah cum dracu' ? a lui xp a tinut grupul, la sorin tine, la jiji tine, toti cu 150000+ km... cu linite, paracri si blana zilnica. mai rau, astia nici ambreiajul nu l-au schimbat, al meu deja fumega
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #62
      ti am zis ca ambreiajul de 40.000 a lu tata de pe 16 volti faza 1 e mai smecher si mai sportiv ca asta nou al meu e care il iau spumele daca ii daca plec de doua ori din 4000.
      eu am tinut ambele ambreiaje in mane de curand. un valeo de 16v si un Sachs de 8v. este mult mai grea placa de 8v. se vede pe ea constructia mai solida si mai rezistenta

      P.S. xp, sorin si jiji au faza 1

      Comment


      • #63
        corect ps-ul tau
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #64
          salut!
          ca tot veni vb de cloncanit, de cateva luni, la fiecare plecare de loc(cu mici exceptii), imi tremura motorul, ca atunci cand "moare". stie cineva care este cauza?(1.4mpi,70.000km-doar schimb ulei, filtre, distributie, ulei cutie viteze). cred ca mai cu seama de cand a venit caldura este mai vizibila problema.
          multumesc!
          Laureate,1.4MPI

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google