Cam Prea Multe Probleme Pana La 9000 De Km

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Al meu e din 2004 octombrie absolut nici o problema .. Cum zicea cineva mai sus poate voi sunteti de vina ...
    Its just a car ...

    Comment


    • #17
      Dece sa fim noi de vina??
      Eu tot dupa 3500 schimb si de cele mai multe ori cu scartait de pe loc!!!

      Comment


      • #18
        Nu stiu ce sa zic insa eu in cei 49000km pe care ii avea loganul meu nu am avut probleme notabile doar ceva probleme la computerul de bord, am schimbat bieletele, rulmenti, reglaj lombar scaun si captor ABS roata drepata fata toate acestea pe garantie nu am avut nimic probleme cum zici tu cu motorul sau cutia. Eu unul nu credeam ca rezista asa bine loganul la cat i-am dat. Posibil sa nu fi avut tu noroc si masina sa fi avut probleme. Bafta la remedierea lor

        Comment


        • #19
          Pai cu scartait de pe loc de cele mai multe ori stau sa mangadesc planetarele alea prin ce trec ... Suportii motor ... Si altele .. Si mai zici ca ai grija de masina , cum o ingrjesti asa o ai
          Its just a car ...

          Comment


          • #20
            Originally posted by Red_Alin View Post
            Dece sa fim noi de vina??
            Eu tot dupa 3500 schimb si de cele mai multe ori cu scartait de pe loc!!!
            Si tie ti se pare ca stilul tau de sofat e in favoarea masinii?
            Din cate stiu eu, ai si f putini km.
            Daca ai stilul asta de condus, DA, tu esti de vina, pt ca pe langa aceste scartaituri ale rotilor, sigur supui masina unor stressuri inutile, si ca urmare piesele reactioneaza si se duc.

            In concluzie: respectati masina, caci si ea va va respecta pt dvs.

            ps: cu stilul asta de condus poti avea si audi,bmw,sau orice alta masina care se incadreaza in conceptia romaneasca de "super-masina", ca tot il pui pe butuci
            ps 2: imi aduci aminte de un nene pe care l-am cunoscut cu ani in urma, care se plangea de masinile romanesti cat sunt de proaste, dar cand am vazut ca a reusit sa rupa schimbatorul de viteze dintr-o simpla miscare (f brutala bineinteles)....Am ramas masca.
            Last edited by Cezar; 20 July 2008, 17:09.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google