[ZGOM] Discutii despre Scartaitul stergatoarelor si nu numai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si grafitul se gaseste la creioane mai ales la cele de dulgherie "sunt mai groase".
    sigpic

    Comment


    • interesant. .... O sa caut si grafit, dar mai curand o sa caut lamelele de silicon. Mie mi-au placut si au fost rezistente. Mai mult, la stergatoarele de la MegaDrive tip aero se pot schimba doar lamelele.... La Rompetrol nu am gasit, mai caut.
      GL-22-TOF

      Comment


      • La mine nu scartaie stergatorul, merge perfect, doar ca nu prea sterge, si masina are 1 luna ( e noua). Si nu am folosit stergatoarele decat de vreo 10 ori. Daca imi spuneti ca e normal eu ii dau foc si iau una noua pe CASCO, macar sa imi stearga bine parbrizul...

        Comment


        • Inseamna ca mai trebuie torsionat putin bratul.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Cat costa 2 stergatoare de la dealer?
            sigpic
            !

            Comment


            • 15 euro.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • Am rezolvat si eu problema stergatoarelor cu o pereche de stergatoare "aero" din carrefour la pretul de 19 lei. Le recomand tuturor.

                Comment


                • Si la mine cam scartie cand ploua(cauciucul pe geam)dar sterg bine(sunt cele originale ...De un an de zile).Am cumparat "gume" de rezerva...Sa vedem daca e de la ele...

                  Comment


                  • Aseara ploua, stergatoarele sareau pe geam si nu am mai rezistat, m-am dat jos, am ridicat stergatoarele, am prins de brate si le-am rasucit putin (nu am putut cu mana goala mai mult) spre parbriz. Pe urma surpriza, nu mai fac galagie. Acum o sa vad cat timp. Recomand

                    Comment


                    • @cioby:
                      ce marca de stergatoare ai luat?

                      @gigiman:
                      cum adica le-ai rasucit? Fii putin mai clar.
                      Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                      Comment


                      • Eu cred ca problema scartaitului stergatoarelor se rezolva prin schimbarea lor!!!

                        ciobY: pui si tu o poza cu cele aero ? Ce marca sunt?
                        Last edited by lucialina; 6 October 2008, 19:04.
                        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                        Comment


                        • La 19 ron buc, sunt noname.

                          Comment


                          • Mai putin ma intereseaza firma. Mai mult ma intereseaza cat de eficiente sunt.
                            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                            Comment


                            • MegaDrive scartaie la mine la greu dupa 3 luni de folosire asa ca revin la Champion.

                              Comment


                              • Eu am stergatoare VICTOR,din metro,30 de lei bucata si sar pe parbriz de nu stii ce e aia,am revenit la cele originale,merg mai bine.Dar e curios ca sar numai cand ploua.Daca spritez parbrizul sa il spal merg super bine,dar cand ploua si e parbrizul ud tare zici ca vor sa fuga.
                                Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google