Piese lgn - preturi Vitan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut! Ma interesează și pe mine un motoraș pas cu pas de la corpul clapeta, pentru un logan d 1,4. Aștept raspuns privat.Va mulțumesc.

    Salut! Ma interesează și pe mine un motoraș pas cu pas de la corpul clapeta, pentru un logan d 1,4. Aștept raspuns privat.Va mulțumesc.
    Last edited by xwwbotosani; 11 November 2010, 21:28. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • cutie sigurante / relee compartiment motor
      cadru motor
      radiator motor
      portfuzeta stanga fata
      brat suspensie stanga fata
      bara fata
      element inkidere stanga fata
      traversa extrema
      far stanga
      aripa stanga fata
      deflector stanga fata
      radiator ac
      planetara stnga fata

      pentru logan benzina cu abs fabr 2007

      urgent

      0723881930

      Comment


      • totul despre bosh aquatak 10

        Comment


        • Va salut! Este cred pentru prima oara cand scriu pe acest forum desi sunt inscris de ceva vreme. Caut o planetara stanga de logan 1.4MPI din 2006. Ma intereseaza de unde as putea sa o cumpar SH. Am cautat pe net si la telefon mi-au raspuns doar persoane din afara bucurestiului desi am cautat anunturi din Bucuresti. Daca ma poate ajuta cineva cu o informatie raman recunoscator.

          Comment


          • boyenica ai PM
            real power..... diesel power by

            Comment


            • Multumesc pentru oferta si celor care au mai raspuns.

              Am avut drum in sudul tarii si am gasit o planetara sh buna la 200 RON.

              Cum treci bacul de la bulgari si intrii la noi e un centru de dezmembrari.

              Comment


              • Originally posted by lungan View Post
                Capacele de protectie butuc roata (ca la van/pick-up) 35 lei...erau aruncate sub tejghea, vanzatoarea nu stia ce sunt alea ))
                enorm, acum 1 an le-am luat cu 5 lei bucata de la dealer, se numesc minibol.
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment


                • fete interior usi ph2

                  salutare,sunt din mangalia si m-ar interesa un set de fete usi de interior ph2(model nou) cam cat ar costa,ms!

                  Comment


                  • cine stie cat costa un display pe negativ in Vitan ?

                    Comment


                    • O usa stanga- fata pentru Logan la ce pret si unde gasesc? Multumesc!

                      Comment


                      • Am văzut în târg kit accesorii pentru 1.4MPi cu ac+servo "de origine" la 220 de lei. Chiar or fi de origine sau sunt făcături ? că e prea mare diferenţa faţă de ce preţuri sunt la magazine.
                        Last edited by ibuzescu; 5 April 2012, 15:07.
                        sigpic

                        Comment


                        • Veniti fratilor la Pitesti , gasiti orice la preturi rezonabile fata de ce gasiti in tara ! Mai ales cei din Buc ca sunteti aproape

                          Comment


                          • eu am vazut duminica in vitan placute de origine in cutie renault la 50 de lei si filtru aer la 15 lei tot in cutie renault.iar discurile de frana no name la 100 de lei setul neventilate or fi bune de ceva?

                            Comment


                            • cred ca ai vazut placute la 50 de lei in cutie de origine renault...
                              [Decât mult şi fără rost mai bine puţin şi prost!

                              Comment


                              • Voi nu ati inteles nici acum ca 100% din piesele din Vitan nu sunt de origine? Tot ce se vinde acolo este contrafacut. Cred ca si faina de la merdenele e no name adusa din turcia.
                                Mai bine apelezi la un magazin si iei piese de calitate, dar fiecare merge pe barba lui.
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google