Piese lgn - preturi Vitan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prelungire de bord sau spatiul de depozitare in prelungirea consolei se mai gaseste in targ ??? merci

    Comment


    • .................................................. ..

      Originally posted by denisbossu View Post
      Ma poate ajuta cineva si pe mine cu o unitate de comanda electronica airbag logan preferance,un pret ceva,fara reprezentanta ca e enorm de scump acolo.un sms la0724693225 sau un raspuns aici pe sait
      80lei in vitan, in carcasa de metal sau in plastic, Continental original

      Originally posted by skocsis View Post
      1. Sigla noua de pe bot de la facelift se gaseste? Stie cineva preturi la cea veche si cea noua?
      2. Grila mastii fata la facelift se gaseste? Se poate pune la logan vechi? Pret?
      Cele bune.
      am vazut sigla noua dar nu cred ca se potriveste la cea veche pt. ca are alta forma si este mai mare. in vitan mai in spate
      Last edited by jarublg; 15 March 2009, 20:33. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Daca te referi la prelungirea

        Daca te referi la prelungirea consolei principale de la bord se gaseste an targ la vitan la 40 lei si e din plastic.
        Last edited by marianhorduna; 15 March 2009, 21:28. Reason: Automerged Doublepost
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • sigla noua se potiveste am vazut la un prieten ca si-a pus!pretul din cate am auzit undeva la un milion

          Comment


          • Un milion sigla?....e facuta din argint?
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • ambele..nu mai retin exact,oricum si mie mi se par exagerate

              Comment


              • maciulie sandero - 30 lei,prelungire consola centrala - 50 lei,oglinzi electrice mcv - 350 lei,filtru aer pentru 1.4 si 1.6 - 15 lei ,pasaj roata st. - 40 lei

                Comment


                • Filtru sport Yed-35 ron

                  Comment


                  • are cineva idee cat e o janta tabla pentru logan, la vitan si la reprezentanta?

                    Comment


                    • stie cineva un pret oglinzi manuale mcv?
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • salut mar interesa o caseta de directie completa pompa furte absolut tot .. spunemi un pret

                        Comment


                        • brate stergator ?

                          Comment


                          • Originally posted by sorin_pss View Post
                            are cineva idee cat e o janta tabla pentru logan, la vitan si la reprezentanta?
                            in vitan: 1.4-1.6mil / janta
                            la "reprezentanta": 2.2-2.4mil / janta

                            Comment


                            • ok, multumesc. Daca o sa cer 100 ron pe o janta originala tabla, nou nouta, nu cred ca e un pret exagerat

                              Comment


                              • suport ochelari a vazut cineva in vitan? (din acela care se monteaza sus, in spatele oglinzii....)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google