Accesorii Logan 1.4MPI, 1.6MPI, 1.5DCI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am avut acel aspirator black & decker si am fost multumit 2 ani de el sia facut treaba
    sigpic

    Comment


    • Am fost azi prin metro si din pacate nu mi-am luat black&decker... era 1 mil si ceva si n-avea rost sa dau atatia bani pe un aspirator, asa ca mi-am luat unu la 500 000, l-am incercat si isi face destul de bine treaba, singuru dezavantaj e ca nu are o perie speciala de mocheta si mai raman mici pietricele(daca le pot numi asa) pe mocheta, dar asta e, la banii astia nu am ce sa-i cer.
      zoom-zoom

      Comment


      • Recomand suportul de haine pentru tetiera 10" de la Praktiker---> 30 RON .

        Comment


        • Ce stie sa faca ala ? detalii si poza haha
          sigpic

          Comment


          • Aspiratorul B&D e bun trage bine e vreo 90 r la selgros ,il folosesc de mai bine de 1,5 ani, s-a amortizat deja,il recomand.

            Comment


            • Reuseste sa traga mizeria care se stinge intre consosla centrala si scaun , in spatiul acela ingust?
              Forza Steaua

              Comment


              • Gabylzr...tinand cont de faptul ca acolo e locul ingust nu poate trage mizeria deoarece nu ajunge varful aspiratorului in acel loc...dar cu o pensula poti da pe acolo iar mizeria o tragi cu aspiratorul.
                sigpic

                Comment


                • Mi-e mi-se pare ca imprastie prafu adica ce trage pe o parte scoate pe alta si eu tot dasta am...

                  sigpic

                  Comment


                  • Pe mine de asta ma interesa , voiam sa scap de solutia cu pensula , credeam ca are un dispozitiv care sa incapa pe acolo.Multumesc pentru raspunsuri.
                    Forza Steaua

                    Comment


                    • Pai Sony curata filtrele (!) ca are 2 fata de cele la 25 lei care au cate 1 filtru...
                      Praf scoate dar scoate mai putin...comparativ cu cele no name...
                      sigpic

                      Comment


                      • Unde-s filtrele?

                        sigpic

                        Comment


                        • Acestea sunt filtrele...
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • Sal stie cineva daca blanita aia de pe capota de la dci se potriveste si la modelele benzina?
                            nu de alta da vreau sa-mi pun si eu si vroiam o parere avizata
                            To be or not to be....???

                            Comment


                            • Si eu ma intrebam acelas lucru...Nu vad de ce nu s-ar potrivi ,intrebarea mea e alta :isi are rostul la mpi?

                              Comment


                              • @comiflor: Insonorizantul capota se potriveste si la MPi-uri, fara nici o problema.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google