Accesorii Logan 1.4MPI, 1.6MPI, 1.5DCI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dukone View Post
    vreau si eu eleron de luneta de unde si cat costa? cine schimba leduri bord pm. mersi
    daca gasesti eleron de luneta anunta ma si pe mine ca vreau si eu . cit despre schimbat leduri in bord vrb cu fabian giurisici .daca vi duminica la intilnire iti spun eu
    Loganist......

    Comment


    • Care este diferenta de pret intre dealer si vitan la aparatori de noroi si ornament esapament?

      Comment


      • E substantiala diferenta, poate chiar de 50-60 ron.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • Mda numa ca nu sunt din Bucuresti .... Cineva din Timisoara ??? stie cineva daca sunt preturi bune prin piata in TM? oricum ma duc maine sa dau o geana
          __________________________________
          KissFM 1.5DCI 90km la bord

          Comment


          • unde gasesc eleron pentru luneta si ornament ptr stilpi si cit costa.Mersi
            Ambition 1,5 DCI Sedan

            Comment


            • Eleronul luneta se gaseste la dealer.
              Strippingul costa vreo 200 ron pentru ambii stalpi.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • vreau si eu pleoape ptr LOGAN de culoare albastru marin sau negru dar nu stiu de unde pot cumpara

                cine ma poate ajuta?

                Comment


                • Merci frumos andrei ptr informatii.
                  Cei care aveti geamurile foliate,ati avut cumva probeme cu politia,le aveti omologate si cam cit va ajuns.
                  Ma bate demult si pe mine gindul asta dar nu am trecut la treaba din cauza politiei si al ITP-ului

                  M-am interesat la RAR de chestia cu geamurile foliate si am primit urmatorul raspuns:pe geamurile din spate(portiere si luneta)nu ar fi nici o problema din partea lor si ITP ,dar pe geamurile din fata(la portiere ma refer)trebuie sa am transparenta 75% ca sa nu am probleme din partea lor.Din punct de vedere al politiei au spus ca depinde de ce "politist" dau pe strada.

                  Am un prieten care a avut folie omologata si pina la urma a dat-o jos din cauza politiei(s-a saturat de cite ori a ramas fara certificat)

                  De aceea va rog sa-mi spuneti ,daca ati avut probleme si ce fel,pentru a lua si eu o decizie.Va multumesc si o zi buna.
                  Last edited by andrei; 31 January 2008, 14:02.
                  Ambition 1,5 DCI Sedan

                  Comment


                  • Originally posted by gabi_64 View Post
                    vreau si eu pleoape ptr LOGAN de culoare albastru marin sau negru dar nu stiu de unde pot cumpara
                    Vezi aici. Daca te intereseaza grabeste-te sa-i scrii, ca se pot face comenzi numai pana maine dimineata maxim, din cate stiu.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Am pus folie pe geamurile spate si luneta OMOLOGATE RAR (25 %) si m-au costat 300 Ron.
                      Pe fata se pot monta cu 75 %, dar este foarte putin vizibila (este buna pentru efractie).
                      Daca vrei cu bani astia te pot ajuta cu un Nr. tel de la cel care am montat si eu.
                      Bafta
                      B 44 NWP

                      Comment


                      • proiectoare LOGAN nu stie nimeni si la ce pret?

                        Comment


                        • 66 de euro/bucata.
                          Si trebuia sa postezi aici.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • m-ar interesa jenti ptr.golanul meu
                            sa fie model INTORS
                            cine stie sa ma ajute si eventual cu poze atasat

                            Comment


                            • chiar nu stie nimeni?

                              Comment


                              • sant foarte dezamagit de logan....e diesel si a inceput dupa numai 1 saptamina sa tremure tot pe ea.........si am proasta impresie ca desi e noua....cred ca a fost lovita............inainte de a o cumpara.......urmeaza sa ma informez........

                                ...............ma intereseaza sa cumpar....servo directie,aer conditionat...sistem geamuri electrice fata /spate.......1 airbag pasager........si chiar conteaza asa mult daca-mi pierd garantia pe partea electrica a masini?????eu am un cd player adevarat cu dvd si alte cele...nu-l pot monta ca nu-i cumparat de la reprezentanta......ce ziceti sa fac?
                                Last edited by crististreulea; 17 February 2008, 14:48.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google