Superofertele Din Magazinele De Piese, Din Zona PITESTI!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by ady_p View Post
    Ionut ( TWeetY), ornamentul ala de se aplica pe bara spate la ce pret il gasesc? Ma refer la cel din kit-ul Dacia, deflector sau cum i-o mai zice. Daca afli un pret, zi si adresa magazinului sa stiu ce bag pe GPS. Merci.
    astept si eu un raspuns la aceasta intrebare

    Comment


    • #32
      Macar spuneti-mi daca magazinele de piese auto din Mioveni au program si sambata sa dau o tura pana acolo.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • #33
        Originally posted by Octavian___30 View Post
        Hai mai Cezare (sau Iancu)...Na bine daca tu zici, sunt din inox.

        Da' e inox d-ala cu ramasite de Crom si Nichel asa...Vreo 1-2% din fiecare ))

        Cate kg are toba?? Banuiesc ca vreo 7-10 kg are. Siiiiigur e inox )))
        incearca pe la dezmembrari
        eu am gasit cu 400 euro motorul de 1.6 8v si cred ca se poate si mai bine pe la 300-350 euro
        CT-42-SMC doar un logan mai galagios

        Comment


        • #34
          Uite cum facem daca vreti sa va aduc ceva piese din mioveni imi spuneti ne intalnim maine seara in bucuresti in zona titan imi faceti lista si eu merg sambata la mioveni.(eu stau cu chirie in bucuresti).
          Pot aduce si kituri de distributie org.uleiuri filtre ce vreti voi.TEL 0740417369
          Last edited by costy N-D-B; 12 February 2009, 18:45.

          Comment


          • #35
            salut...as dori sa aflu si eu unde s`ar vinde supapa de retur la injector pt logan 1.5dci ..fabricata noi-dec 2005..un magazin si un numar de telefon ceva daca se poate..va multumesc

            Comment


            • #36
              Au program si sambata si se gasesc si cotiere cu preturi intre 35 si 150 lei + multe alte elemente tuning

              Comment


              • #37
                mi-ar place si mie o toba daia cu 40 dar sunt curios cum arata ,tot e intalnirea regionala la brasov ,are cineva chef sa se intereseze,dau o bere la brasov )

                Comment


                • #38
                  Originally posted by costy N-D-B View Post
                  Uite cum facem daca vreti sa va aduc ceva piese din mioveni imi spuneti ne intalnim maine seara in bucuresti in zona titan imi faceti lista si eu merg sambata la mioveni.(eu stau cu chirie in bucuresti).
                  Pot aduce si kituri de distributie org.uleiuri filtre ce vreti voi.TEL 0740417369
                  salut
                  de o bara stabilizatoare pot sa am si eu parte ?

                  Comment


                  • #39
                    pana la urma nu prea ati stat pe tema topicului.

                    eu treb sa stau prin pitesti/mioveni vro 3 saptamani cu munca. si as vrea sa iau ceva piese si pt vechea dacie dar si pentru logan. si ma interesau ceva adrese cu preturi f bune.
                    1.5 dc

                    Comment


                    • #40
                      era vb de preturi nu am gasit nimic asemanator ,poate cineva sa faca un lucru bun si sa posteze preturile unor piese si componente uzuale ?daca nu sa inchida cineva topicul
                      nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by alex86 View Post
                        Deci pana la urma ce material e?
                        Frumos la Ranca :P. Pacat ca a devenit populata si plina de vile ). Asta e asa ca un offtopic, nu ma bagati in seama.

                        Comment


                        • #42
                          salut baieti stie careva de unde pot cumpara o caroserie gola fara nimic pe ea am avut un mic accident si.......... multumesc foarte mult

                          Comment


                          • #43
                            Salutare baieti , ma intereseaza si pe mine pentru un prieten o taba de mijloc pt logan 1.6 mpi , din 2006 , informativ la ce preturi o gasesc.

                            Multumesc anticipat.

                            Comment


                            • #44
                              salut
                              o capota de logan cam cat costa? dar vreau sa fie una ok nu sa tremure ca gelatina cand ridic capota.
                              From Miami 2 Ibiza
                              Voucher
                              http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                              Comment


                              • #45
                                Salutare. Si la mine tobele sunt pe la sfarsite. M-ar interesa cat costa o toba spate originala. Si una mijloc, tot originala? Am un Logan 1.6 mpi model 2004
                                Logan 1.6mpi-2004 septembrie si Skoda Octavia 1.4TSI-122CP-Business-2010 iulie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google