Superofertele Din Magazinele De Piese, Din Zona PITESTI!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    salut

    as dori daca imi puteti da si mie un numar de contact sau un site al vreunui magazin de piese din pitesti va rog. va multumesc

    are cineva de vanzare un set de macarale electrice cu tot cu motorase pentru geamuri electrice fata? k mi-am luat un logan nou si e chel i-am pus eu akuma casetofon si boxe fata , urmeaza alarma + inchidere centralizata si as vrea urmatoarea operatie sa ii pun geamuri electrice si cel care mi-a montat mi-a zis sa iau din dezmembrari k cele de pe piata sunt chinezarii. va multumesc si astept un raspuns

    Si mai am o intrebare daca nu deranjez , loganul meu e modelul chel si pe fata si spate am bari gri pe fata fara proiectoare ca sa imi pot pune proiectoare trebuie sa schimb bara cu una cu decupaturi pentru proiectoare sau pot sa decupez si in asta ? K la o adik daca merge sa ii pun si la asta ii pun si voipsesc barile in culoare caroseriei si am terminat . Si daca stiti pe cineva cu bari cu proiectoare de vanzare m-ar interesa sa vad si niste poze. Multumesc
    Last edited by bucataru; 27 February 2012, 09:06. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #77
      va salut

      as avea si eu o intrebare . am un logan model nou facelift 2011 fabricatie e versiunea cheala momentan muncesc la ea sa o aduk kat de cat de una aproape full dar as vrea sa imi pun proiectoare in bara din fata numai k ar fi o problema eu am masina blue navi iar bara este negru mat si in dreptul proiectoarelor sunt nijte riduri nijte hasurari. k sa imi pun proiectoare tre sa decupez akolo la locasul de proiector sau sa schumb bara pentru k am inteles k nu are locas pe spate de prindere pentru proiector k ieri am fost la unmagazin de piese auto si mi-a aratat un suport plastik kare vine pe dinauntru barii si dupa grila aceea neagra cu proiectorul k dak ar merge asa vopsesc barile in culoare caroseriei si gata dar daca nu merge tre sa schimb bara cu totu? va rog poate stye cineva si ma ajutati si pe mine . va multumesc

      Comment


      • #78
        la Mioveni un magazin de incredere daca stie cineva de unde se poate lua kitul Original de distributie

        Comment


        • #79
          salut baieti imi spuneti si mie un pret la un injector E 4 la un logan 1.5 dci din 2009

          Comment


          • #80
            la acele magazine pot gasi un hanorac/pulover inscriptionat DACIA ?

            Comment


            • #81
              Sal baieti..., poate sa-mi spuna si mie cineva daca la Logan se poate pune termometru care sa citeasca temperatura de afara?, si un de gasesc?, si cu aproximatie cam cit ar costa?.Multumesc anticipat

              Comment


              • #82
                Sal!

                http://www.loganclub.ro/forum/vand_v...7.html?t=39657

                Aici ai raspunsul.

                Recomand.

                Comment


                • #83
                  Re: Preturi pentru piese zona Pitesti

                  Buna,
                  In Mioveni gasesti depozitul Giramex. Pentru Logan sunt foarte multe piese disponibile la un raport calitate pret foarte bun. Au si magazin online si distributie nationala, gasesti preturile la orice piesa te intereseaza.

                  Comment


                  • #84
                    De la cei din link a luat cineva ? Sunt seriosi ? Vand piese de origine sau facaturi ?
                    http://piese-autologan.ro/

                    Comment


                    • #85
                      Salut,
                      Ma intereseaza si pe mine un set de presuri de cauciuc pentru un Sandero din 2016,dar sa nu fie ceva foarte scump.
                      Ceva oferte?

                      Multumesc

                      Comment


                      • #86
                        salut.ma intereseaza o caseta de directie noua pentru logan 1.5 varianta cu 85 cp.ms

                        Comment


                        • #87
                          Si pe mine ma intereseaza pretul pentru caseta de directie.

                          Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google