Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vad ca unii nu prea inteleg subiectul acestui topic.

    Andrei, te rog ceva... am ajuns la disperare cu astia de la service. Cica nu exista inca piesa desi se pune pe masina de cateva luni.

    Deci... Grila fatza specifica Prestige dci (bucata aia de sus cu model pe ea). Exista cod pentru asa ceva?

    * pana acum mi-au adus 1 de MCV, 1 de Prestige 16V si 1 normala. Nu mai stiu ce sa ma fac cu ei.

    Comment


    • Pentru Prestige dCi asta este codul:
      6001548762
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • Am citit topicul si nu am vazut codul de la spatiul depozitare. Daca e cineva amabil sa puna codul si pretul la el... Multumesc
        zoom-zoom

        Comment


        • 6001550382 - 16,5 euro
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • POTI SA-MI SPUI TE ROG PRETUL UNUI FAR DREAPTA LOGAN COMPLET SI FAR DE CEATA DREAPTA SI EVENTUALDACA STI PE CINEVA CARE LE TRIMITE CU PLATA RAMBURS?
            CONTACT sorin-urzica@email.ro

            Comment


            • Farul e 85 euro si proiectorul de ceata e 66 euro.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • Cod bec proiector. Multumesc
                Off topic: de ce e becul asa de scump? S-ar putea gasi si un inlocuitor, mai ieftin? Ms

                Comment


                • 7701049263
                  Se gaseste si mai ieftin, dar de proasta calitate.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • Caut si eu o piesa mai exact folia care are inscriptionata siglele de la butoane de pe consola caldura, ventilator etc.are codul 69577003 valabil pentru cine poate sa ma jute sa cumpar .E destul de urgent.Multumesc
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • In primul rand codul ala nu exista. Si nici n-am inteles despre ce e vorba, daca poti detalia putin ar fi perfect.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • Salut Andrei,pe data de 27.02 (#219)mi-ai dat 3 coduri,singurul care sa potrivit a fost cel de la filtru ulei (8200033408),codul de la filtrul de aer 7701477208 care l-am folosit eu (luat de pe cutia filtrului de la rev de 10000km) si codul filtrului de motorina 7701066680 nu s-au potrivit cu ale tale.De unde aceasta diferenta,daca ai o explicatie zimi si mie te rog.Numai bine.
                        Ambition 1,5 DCI Sedan

                        Comment


                        • Piesele de unde au fost luate? De la dealer? Ei ti le-au dat, zicandu-ti ca sunt bune pentru masina ta? Poti sa-mi dai si mie codurile sa vad ce e cu ele?
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • Andrei imi poti spune te rog pretul pentru faruri ( stanga/dreapta ) si stopuri la fel ?Eu inca le care pe ale mele in portbagaj vreau sa ma scap de ele si vreau sa stiu un pret
                            Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                            Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                            Comment


                            • Are cineva difuzor bara spate...am poaza..sau unde gasesc?
                              Attached Files

                              Comment


                              • La dealer se gaseste difuzorul bara spate. http://www.loganclub.ro/forum/tuning...Highlight=casa
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google