Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si cat a costat tot? daca poti spune si detaliat? parbriz- trusa lipire - manopera . Merci!
    Pain brings out the truth in us all...
    ...how much truth can you stand?

    Comment


    • Originally posted by MS45BOG View Post
      Azi am fost la cei de la gimarom sa-mi schimb parbrizul si sunt multumit de lucrarea facuta! se vede ca sunt profesionisti!
      cat a costat totul??

      Comment


      • Am fost si eu azi cu masina la un mic test. Mi`au zis ca am probleme cu bieleta stanga. Au zis ca ma costa cu tot cu manopera si reglaj aprox. 400 lei. E acceptabil costul sau e prea mult?

        Comment


        • pai e 250 lei capatul de bara , reglat directie vreo 100 si cu manopera de inlocuire propriu-zisa eventual si ceva la constatare acolo iese
          Pain brings out the truth in us all...
          ...how much truth can you stand?

          Comment


          • Originally posted by EUGEN2008 View Post
            pai e 250 lei capatul de bara , reglat directie vreo 100 si cu manopera de inlocuire propriu-zisa eventual si ceva la constatare acolo iese
            De ce zici ca ar costa 250 de lei capatul de bara.. pe net vad ca nu ar fi mai mult de 100 de lei?

            Comment


            • Unde - Cel mai bun pret schimbat parbriz Logan in Ploiesti.

              Poate sa-mi spuna cineva unde as gasi cel mai bun pret pentru schimbat parbrizul la un Logan (pe motorina - daca are vre-o importanta ;-), in Ploiesti.
              Adica la ce service ati fost, si cit a costat parbrizul cu tot cu manopera, cit de multumiti ati fost de servicii si de lucrari. Asta pentru ca ma paste si pe mine aceasta "investitie", si n-as vrea sa experimentez. Multumesc anticipat!!!

              Comment


              • ca sa-ti faci o idee de pret l-am schimbat pe casco la reprezentanta , 560 lei parbrizul , 120 lei trusa de lipit si 6 lei coarda de taiat. Restul pana la 870 de lei a fost manopera . Altfel gasesti mai ieftin la centre de parbrize de exemplu cauta Gimarom pe net , e posibil sa fie reprezentanta si in ploiesti.
                Pain brings out the truth in us all...
                ...how much truth can you stand?

                Comment


                • Am o problema grava, cineva mi-a furat un ornament (un capac de plastic) care acoperea suruburile de prindere din partea din fata la o bara longitudinala. Am sunat inclusiv la Dacia si mi-au spus ca nu se vand decat cu totul (barele longitudinale), ma poate ajuta cineva? multumesc.
                  Attached Files

                  Comment


                  • In caz ca nu gasesti, cauta pe la dezmembrari eventual.
                    I don't ride low, I fly high...

                    Comment


                    • puteti sa ma ajutati cu codurile pentru kitul de distibitie logan 1.4si pentru pompa de apa de asemenea , va multumesc

                      Comment


                      • salut

                        am si eu nevoie de niste imagini cu un logan sectionat din care sa se vada sistemul de directiea si suspensia sau separat oricum am mare nev de niste imagin in care sa se vada sist de directie sau macar parti ale sist de directie si suspensia mersi mul si daca stiti cumva exist faruri tuning pt logan facelift model 2010 bogd2591989 este id meu

                        Comment


                        • Are idee cineva cat ma costa la o oglinda electrica de Logan Ph2? dar de la oglinda numai sticla,nu am nevoie toata oglinda,ca mi-a furat cineva sticla si a lasat restu intact cu firele atarnate....
                          Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                          Comment


                          • Originally posted by EUGEN2008 View Post
                            si cat a costat tot? daca poti spune si detaliat? parbriz- trusa lipire - manopera . Merci!

                            poi m-a costat cu totul cu setul de lipire montaj etc, 250 ron

                            Comment


                            • intrebare despre un filtru de ulei. De ce pe cutie scrie un cod (7700274177) si pe piesa scrie altul (7700873603)?
                              Cutia de carton nu ar trebui sa fie macar lipita ca sa nu zic de vreun sigiliu? Iar eticheta nu are nici o holograma.
                              Intreb asta deoarece nu vreau sa pun orice chinezarie de piesa pe masina.
                              Attached Files

                              Comment


                              • @Danny90 ... oglinda de PH1(cea mica, primul model) costa 30 ron - cu dezaburire inclusa, respectiv 15 ron fara dezaburire. Pentru PH2, nu cred ca difera prea mult preturile.
                                I don't ride low, I fly high...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google