Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am nevoie de codul de la trenul de rulare la logan 1.4...acela care tine bratele..suportul acela de metal..multumesc anticipat

    Comment


    • Buna ziua.

      Imi poate spune cineva codul la filtru aer pentru 1.5 dCi , dar sa fie cu pasla deasupra si NU cu burete. Mersi.

      Comment


      • esapament logan ???
        sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

        Comment


        • As avea si eu nevoie de :
          1. set placute frana (de origine)
          2. Bujii Dacia
          3. Filtre GPL (faza gazoasa lichida)
          4. Filtru AER
          Pret estimativ pentru fiecare ?! si cum si unde se pot comanda , va rog daca se poate PM
          1.6 MPi Icy White

          Comment


          • Cat costa un geam lateral spate ?

            Cat costa un geam lateral spate?

            Cat costa un geam lateral spate ?
            Last edited by cristimar; 6 September 2010, 19:31. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Salutare!
              Stie cineva daca 6001998129 este codul corect pentru prelungirea cu spatiu de depozitare de la consola centrala - logan ph1?
              Multumesc

              Comment


              • Fara

                buna ziua,sunt nou printre voi si mi-as dori sa stiu dace este cineva care sa-mi spuna ce sa fac la scaunul soferului.............nu mai coboara nici nu se mai ridica......s-a blocat si nu stiu ce sa-i fac..............multumesc anticipat

                Comment


                • caut stop

                  cine ma poate ajuta si pe mine cu un stop de logan cu semnalizarea alba pe partea stanga?ceva sh la un pret mai bun

                  Comment


                  • Originally posted by micutzu666 View Post
                    Eu am cautat pe la magazine,dar multi imi aratau carenajul spate acela unde se prind si aparatorile de noroi. Mi-au cerut sa le aduc piesa defecta sa zic asa pentru ca pe spate are si acel cod.Acest mic carenaj despre care intreb e prins in 2 piulite dar suruburile sunt sudate cred de caroseria masinii asa ca nu stiu dc ai cum sa le montezi ulterior.

                    AM GASIT doar pe original costa 75ron bucata
                    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                    Comment


                    • Am busit azi un caine si mi s-au spart carenajul la roata din dreapta si acel plastic care vine intre carenaj si bara fata. stiti cum se numeste scel plastic si cam cat costa?
                      sigpic

                      Comment


                      • Salut.
                        Ceva de genul"element inchidere bara"Nu stiu exact de denumirea lui standard sau reper
                        Numai bine.
                        Un Logan----YNG-----
                        Numai bine.

                        Comment


                        • am cautat si asa se numeste. se potrivesc carenajul rotii si elementul inchidere bara la PH1 si PH2
                          sigpic

                          Comment


                          • Salut.
                            Da,sunt una si aceeasi piesa.
                            La ph2 difera doar forma bari fata,in rest sunt la fel.
                            Numai bine.
                            Un Logan----YNG-----
                            Numai bine.

                            Comment


                            • As vrea sa stiu si eu codul pt. captor viteza Logan (1.6MPI, 2005)
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Salut. As dori si eu sa stiu un pret pentru un proiector ceata Logan ?? Multumesc. O zi buna.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google