Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zeus View Post
    Despre piesele de la AutoKarma ce parere aveti?
    Am facut la ei doua comenzi, prima au fost doua seturi placute frana Remsa, iar a doua comanda curea distributie Gates, doua becuri Osram Light@day si un osram h11 pentru proiector. Daca cureaua de distruibutie are numai vreo 300 km si nu pot spune despre ea doar ca inca nu s-a rupt si nu are nici o problema (destramare, intindere, etc), despre placutele de frana Remsa puse anul trecut prin aprilie (au vreo 10.000 km) pot spune ca-s foarte bune, nu mi-au ros discurile cum fac placutele originale. Cat despre seriozitate si rapiditate le dau nota 10. Azi fac comanda, maine ma suna curierul ca a venit pachetul. Asteptam si pareri de la altii care au luat de la ei.

    Comment


    • de curiozitate ce preturi au cureaua Gates? Cine o fabrica? Curea sau kit Gates?
      Pain brings out the truth in us all...
      ...how much truth can you stand?

      Comment


      • Aveti idee in ce fel sunt prinse dungile alea negre(sau la altii la culoarea caroseriei) din plastic, de pe mijlocul usilor? Suruburi sau cleme ceva? La mine una dintre ele s-a desprins putin pe la mijloc, nu mult, dar suficient incat sa intre apa pe acolo in timpul spalarii masinii.
        Intreb pt. ca nu as vrea sa trag eu de ea si sa se rupa nestiind cum e prinsa.
        PS: cum o fixez la loc?
        Multumesc.
        Attached Files
        Last edited by lord_wader; 2 May 2010, 09:35.

        Comment


        • vezi ca are un surub pe interior, dupa ce il desfaci impingi de bagheta in spate (pentru fata).

          Comment


          • Originally posted by catalinsky View Post
            vezi ca are un surub pe interior, dupa ce il desfaci impingi de bagheta in spate (pentru fata).
            Multumesc Catalinsky, si scuze ca nu am postat unde trebuia

            Comment


            • salut, uite aici explica mai bine
              Attached Files

              Comment


              • caut sa cumpăr 4 clame prindere bagaje in lada la Dacia Papuc

                caut sa cumpăr 4 clame prindere bagaje in lada la Dacia Papuc ( din alea cum sunt pe laterală, as dori 4 sa prind in spate pe usa care se deschide , mi am facut o prelata din poliplan, dar cam flutura in mers, trebuie prinsa si in spate.

                Din Iasi sut, am cautat si nu am gasit.

                Mersik.

                Comment


                • salut! am vazut prin forum o poza(de catalog parea) cu spalator de faruri.
                  aveti cumva idee ce coduri sau ce preturi ar fi toate componentele?

                  PS-o sa atasez si poza cu pricina dar sa dau de ea..
                  Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                  Comment


                  • a ,si poza
                    Attached Files
                    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                    Comment


                    • caut si eu carenajul acela mic de plastic ce este pus in fara rotii nu in spatele ei.Sunt puse la rotile din spate.
                      Am si poza:



                      Ma interesa cel de pe partea soferului.daca stiti codul produsului ar fi ok.MULTUMESC
                      Last edited by micutzu666; 10 May 2010, 13:19.
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • nu sunt la logan
                        vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
                        vand lampa adaptabila la torpedo

                        Comment


                        • Am asa ceva la logan,se gasesc doar pe 1,2 asa ca nu vorbesc din povesti!
                          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                          Comment


                          • misto si eu vreau.
                            am intrebat si eu mai demult(3 luni) dar mi s-a spus, de catre forumisti mai vechi ca nu exista asa ceva.
                            si o sa apara ca la roata din fata care acopera toata roata?
                            vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
                            vand lampa adaptabila la torpedo

                            Comment


                            • Eu am cautat pe la magazine,dar multi imi aratau carenajul spate acela unde se prind si aparatorile de noroi. Mi-au cerut sa le aduc piesa defecta sa zic asa pentru ca pe spate are si acel cod.Acest mic carenaj despre care intreb e prins in 2 piulite dar suruburile sunt sudate cred de caroseria masinii asa ca nu stiu dc ai cum sa le montezi ulterior.
                              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                              Comment


                              • pai suruburile sunt sudate dar vezi ca ar trebui sa aiba un fel de piulite sau cleme de prindere ca niste nasturi plati

                                daca gasesti sa-mi spui si mie ca sunt interesat
                                Last edited by male; 11 May 2010, 18:47. Reason: Automerged Doublepost
                                vand fonomin (pasla) pentru antifonare, pret avantajos
                                vand lampa adaptabila la torpedo

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google