Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut! cine ma poate ajuta si pe mine sa imi spuna unde gasesc celoloza aceea de la pedalier? un cod ceva? pret?

    Comment


    • Salut,

      Imi poate spune cineva de unde pot sa cumpar niste placute de frana si de care sa iau? Nu ma prea pricep... am fost la un mag de piese auto si mi-a oferit tipul de acolo unele ~70RON, dar nu inspirau deloc incredere (o marca oarecare puse intr-o cutie de carton simbolica).

      Am vazut pe Iancu de Hunedoara (cum vii de la Victoriei, treci de pasajul obor, pe stanga) un magazin de piese dacia originale. Este ok sa incerc acolo?

      Multumesc

      Comment


      • http://www.loganclub.ro/forum/placut...ana-t1862.html cam tot ce se vorbeste despre placute de frana

        Comment


        • capete de bara delphi Ultimele pe care le-am vazut montate au tinut pana in 5.ooo km , erau 50 lei bucata , in cutie frumos ambalate cu rosu si crem sau gri sau cum e ambalajul ala oriiginal Delphi si culmea luate prin autonet . Thx no!!! te costa manopera si directia mai mult decat capetele de bara dar se schimba mai des decat uleiul
          Pain brings out the truth in us all...
          ...how much truth can you stand?

          Comment


          • salut..gasesc si eu in magazine o oglinda (doar partea de sticla)? cam cat ar costa?

            Comment


            • salut,m-ar interesa si pe mine o pompa servodirectie(mecanica) pt 1.4.....cam cat ar costa ?

              Comment


              • Oglinda cu incalzire am luat eu acum un an cu 30 lei de la un magazin oarecare de piese. La dealer autorizat Dacia era 100 lei !!!

                Comment


                • ce stii despre MEYLE - sunt bune de ceva?

                  Comment


                  • Stie cineva daca se gaseste de cumparat capacul de la rezervorul de lichid parbriz?

                    Comment


                    • incearca la o reprezentanta dacia la magazinul de piese , nu cred sa gasesti in alta parte ca nu e o piesa "consumabila"
                      Pain brings out the truth in us all...
                      ...how much truth can you stand?

                      Comment


                      • Buna! Am de schimbat niste elemente pe la directie la un Logan si vreau sa cumpar piese originale , daca o exista asa ceva.Deci intrebarea mea e urmatoarea : ce firma le produce? adik cum sunt inscriptionate,elemente de recunoastere etc...

                        Comment


                        • emblema 1.2 mpi 16 v unde as putea gasi?multumesc.

                          Comment


                          • pai prima conditie ar fii sa fie in ambalajul de origine , holograma argintie pe eticheta cu alb si albastru , cap bara stanga 6001550442 , dreapta 6001550443 si bieleta 6001550441 , daca ai dubii in privinta ambalajului atunci te uiti la piesa de pe masina sau dupa posibilitate te duci cu ea in mana asa vei vedea diferente de fabricatie , ocoleste magazinele de cartier care vand fara factura sau bon fiscal ca pot vinde fake-uri ambalate frumos. si daca chiar vrei original si cu garantie atunci mergi la o reprezentanta
                            Pain brings out the truth in us all...
                            ...how much truth can you stand?

                            Comment


                            • Despre piesele de la AutoKarma ce parere aveti?

                              Comment


                              • Poti cere pareri despre capetele de bara Lemforder, cred ca sunt aproape la fel de bune ca cele originale, echipand masinile Citroen de exemplu. Plus ca sunt cam 120 lei/bucata, cele originale sunt 200-220 lei/bucata. raman bani si de manopera si refacere geometrie roti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google