Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cod curea accesorii

    Cine poate sa imi spuna codul curelei de accesorii pentru logan Dci, fara AC, an fabricatie 2006, Euro3.



    Am cumparat una dintr-un magazin pe incredere in vanzator, nu se potrivea, am schimbat cu alta, nici aia nu era buna, avea mai putine caneluri, banuiesc ca sunt 4 tipuri: benzina/motorina si cu/fara AC. Si ar mai fi si cele pentru Clio sau Fake.

    Comment


    • Originally posted by lord_wader View Post
      Cine poate sa imi spuna codul curelei de accesorii pentru logan Dci, fara AC, an fabricatie 2006, Euro3.



      Am cumparat una dintr-un magazin pe incredere in vanzator, nu se potrivea, am schimbat cu alta, nici aia nu era buna, avea mai putine caneluri, banuiesc ca sunt 4 tipuri: benzina/motorina si cu/fara AC. Si ar mai fi si cele pentru Clio sau Fake.
      Da-mi cod vin si iti dau codul exact.

      Originally posted by adrian2010 View Post
      sal.stie cineva ce cod si ce denumire are acel ornament din plastic care se monteaza sub bord in dreptul consolei schimbatorului de viteze?(cea care are si un loc mic de depozitare.ar fi bun si un pret daca se poate.multumesc
      Cod vin si te ajut !
      Last edited by aquatrov8; 30 June 2011, 12:43. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • salutare imi poate spune si mie cineva la ce pret(eur) este un radiator de AC pentru 1.5 din 2006...multumesc

        Comment


        • Ma intereseaza o curea de accesorii(ca pret... o cumpar sigur) si cum se schimba normal ca n-as mai vrea sa le dau banii la priceputii astia de cartier pentru ca vreau sa o schimb eu personal.

          Comment


          • Va rog sa mi spuneti cum se numeste bratul de la portiera care ii stabileste cursa astfel incat sa nu se dea peste cap si care ii ofera 2 pozitii de deschidere.
            Va multumesc!

            Comment


            • opritor usa
              Pain brings out the truth in us all...
              ...how much truth can you stand?

              Comment


              • Originally posted by andrei View Post
                Ornament montant fata dr - 60 01 549 910 - 8 euro
                Ornament montant spate dr - 60 01 549 912 - 8 euro
                Mai gasesc asa ceva?

                Comment


                • salutare

                  salutare. poate cineva sa-mi spuna si mie care este codul pt. planetara dacia logan din 2009 1.6 8v cu abs (piesa originala)? Eu am gasit ceva de genul 499306 sau 985007 sau 985010 insa nu stiu care dintre ele este corect. multumesc

                  Comment


                  • Un pret pentru Regulator Presiune Combustibil Logan 1.5 dCi, se poate?

                    Comment


                    • pret pompa inalta presiune

                      un pret pentru pompa de inalta presiune pt logan 65cp sau chit
                      multumesc

                      Comment


                      • Un pret pt inele vitrina de prestige daca aveti. Multumesc anticipat

                        Comment


                        • Salutare!
                          As vrea si eu sa stiu cat costa senzorul de pe volanta logan 1.4 65 cp MPI. MS frumos

                          Comment


                          • ma intereseaza un spoiler/bara fata pentru logan, model 2008. stie cineva un loc cu piese ieftine, eventual de la dezmembrari?

                            Comment


                            • Originally posted by MAXIMUS2020 View Post
                              Salutare!
                              As vrea si eu sa stiu cat costa senzorul de pe volanta logan 1.4 65 cp MPI. MS frumos
                              ia legatura cu silviu_79 de pe forum , costa undeva la 60-70 lei . Logan 1.4 75 cp .
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • salut.cat costa la un service autorizat dacia un stop dreapta cu tot cu manopera?

                                Multumesc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google