Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • buna...am si yo o intrebare se potrivesc piesele de logan de ala model vechi pe facelift?usi,prag stanga aripa fata,aripa spate si stalpi la parbriz stanga si mijloc?

    Comment


    • super saitul bravo baieti

      va rog daca ma poate ajuta cineva si pe mine cu niste coduri de consumabile,pentru 1,4 abs plus[curea de distributie si alternator ,ce mai trebui schimbat pe partea de distributie],placute de frina cele cu abs ce cod au becuri [far si proiectoare],filtru de ulei si filtru de aer si daca se ptrivesc cu cele de renault am gasit la un diler si as vrea sa ma ajute cineva va multumesc si drumuri bune la toti colegi.

      Last edited by Seba; 16 April 2011, 14:11. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Originally posted by VN-84-VLY View Post
        Salutare. Ma intereseaza si pe mine niste preturi pentru piesele de mai jos pentru un Logan 1.5 DCI, an 2006, 65 CP:
        - set discuri frana + placute
        - amortizoare fata+spate
        - kit distributie + pompa apa
        - filtru motorina
        Astept un PM. Multumesc anticipat
        monroe pe gaz la timonierului - 120 ron ( fata ) cred ca si cele de spate sunt acelasi pret.

        Comment


        • rulmenti alternator

          stie cineva codurile de la rulmentii de alternator 1.5 dci 2007?

          Comment


          • Originally posted by lordturby View Post
            un geam parbriz doar 130 lei? de cind sunt preturile?
            eu am schimbat azi parbrizul 101 lei +100 manopera

            Comment


            • ce marca e parbrizul nou?
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • ma intereseaza si pe mine carenaju la roata fata dreapta

                Comment


                • Originally posted by micutzu666 View Post
                  ce marca e parbrizul nou?
                  l-am schimbat pe blvd timisoara nr 92 cred ca e polonez,

                  Comment


                  • ....si inca ceva ce am descoperit dupa un timp ce am scos masina din service...
                    -pe sub botul masinii am gasit bucati de plastic rupte care nu au fost inlocuite,
                    -bratul dreapta fata era cu unul dintre suruburi desfacut si eu nu stiam de ce masina suna ca o caruta,nu pot dovedi dar eu cred ca mi l-au schimbat cu unul mai uzat ca al meu
                    -in fata la intercooler nu au mai montat doua bucati de plastic care cred ca dirijau aerul

                    asta e rezultatul faptului ca eram foarte fericit ca am reusit cumva sa scot masina din service,si nu am verificat daca e in regula si bineinteles a bunavointei romanului care nicodata nu va face ninic cum trebuie decat pentru el sau cand este obligat

                    multumesc reprezentantei dacia targu mures-sper sa dati faliment

                    Comment


                    • Buna ziua,as dori o oferta pt urmatoarele piese: burduf planetara ,partea catre roata, ORIGINALtampoane de cauciuc pt esapament,coliere metalice pt esapament,aparatori de noroi ,de calitate,tubul de cauciuc care face legatura intre rezervor si gura de umplere a acestuia,pentru solenza benzina 2003 ,antifon de calitata la cutie sau la spray,zinc la spray sau cutie, si o toba sh.in stare buna(cu poze).de loganVa multumesc

                      Comment


                      • Salut,
                        Sunt nou pe acest forum, nu știu dacă am postat unde trebuie, dar ma interesează sa știu care tipuri de plăcuțe de frână sunt mai bune pentru un Logan ph2 cu ABS. Ma poate ajuta cineva?

                        Comment


                        • Intra aici --> ici Ai ceva de citit

                          Comment


                          • sal.stie cineva ce cod si ce denumire are acel ornament din plastic care se monteaza sub bord in dreptul consolei schimbatorului de viteze?(cea care are si un loc mic de depozitare.ar fi bun si un pret daca se poate.multumesc

                            Comment


                            • Am si eu nevoie de codurile de la rulmentii de la alternator, face zgomot. Eventual si preturile daca se poate. Dacia Logan 1.4 benzina ... an 2005.

                              Comment


                              • Pret far logan mcv

                                Puteti sa-i spuneti cat mai costa un far de mcv ph1?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google