Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am avut turcesc si l-am aruncat de pe masina acum 1 sapt (nu se mai regla, nu statea becul in far, se aburea ) ...fff proaste in concluzie !!! am facut upgrade la cel original 170 lei in targ dar merita !

    ALT FAR ORIGINAL !!!
    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

    Comment


    • salut !

      var rog , as vrea sa aflu codul pentru placute de frana (Renault) , sistemul de franare este cu ABS
      va multumesc.

      Comment


      • ...chiar nimeni nu stie codul ?
        am auzit ca placutele pt sistem de franare ABS au niste cleme in plus. Care sunt diferentele?

        Comment


        • cine poate sa-mi spuna un pret la un kit distributie, 1,5 de 85? mersi

          Comment


          • ma intereseaza si pe mine codul si pretul pentru:
            1. carlig logan mcv
            2. suport hang on pentru bicilclete

            unde le pot instala si cat timp dureaza instalarea.

            Multumesc mult.

            p.s. daca a fost deja discutat acest aspect, imi cer scuze dar nu am gasit

            Comment


            • salut. cine stie cam cat ma costa un capat de bara pentru logan? a inceput sa faca cam urat la denivelari si culmea am doar 30 000 km si nu sunt genul care nu ocoleste gropile . daca stie cine va rog care a schimbat de curand. thank s

              Comment


              • CAPAT DE BARA (stanga/dreapta)
                - PRODUCATOR SIDEM 53.49 lei
                - PRODUCATOR RTS 54.71 lei
                - PRODUCATOR MOOG 99.82 lei
                - PRODUCATOR LEMFORDER 140.37 lei
                - PRODUCATOR Meyle Germany 65 lei
                - PRODUCATOR MASTER 55 lei
                Invingator nu este acela care are masina cea mai rapida, ci acela care refuza sa piarda !

                Comment


                • mersi adyta. la reprezentanta mi-au cerut 300 ron si cu totul schimbat, manopera si geometrie 550 ron.

                  Comment


                  • Despre colegul Andrei nu mai stie nimeni nimic , s-a intamplat ceva ? A oferit informatii corecte si sper sa mai ofere in viitor.

                    Comment


                    • la reprezentanta mi-au cerut 300 ron si cu totul schimbat, manopera si geometrie 550 ron.
                      Daca nu mai ai garantie schimbale la alt service, daca da ar trebui sa le schimbe pe garantie .
                      Invingator nu este acela care are masina cea mai rapida, ci acela care refuza sa piarda !

                      Comment


                      • salut.imi tre si mie un butuc pt portbagaj,pt un logan model nou...cam la ce pret gasesc la dezmembrari si daca e sa dau comanda de unul nou?am inteles ca pot da comanda doar de un butuc si mi l fac dupa cheia mea,le trebuie doar seria siasiului parca... multumesc

                        Comment


                        • se poate comanda dupa seria cheilor care se gaseste pe factura de achizitie a auto , dureaza vreo 2-3 saptamani dar costa vreo 4 mil un butuc deci nu prea renteaza. Si daca-l iei cu cheie la rand tot atat costa si vei avea oricum 2 chei pe legatura.
                          Pain brings out the truth in us all...
                          ...how much truth can you stand?

                          Comment


                          • salut . AM SI EU O MARE URGENTA !! cine ar putea sa imi zica niste preturi la piesele astea si de unde as putea sa le cumpar ! pot sa fie si de pe masini dezmembrate !

                            Aripa dreapta fata , Traversa superioara radiator , capota motor ! va multumesc ! cine ma poate ajuta puteti sa imi dati un PM sau ceva !
                            sigpic

                            Comment


                            • Logan traversa superioara radiator (MASCA FARURI) Cod Dacia: 6001546919 - 428,79 RON
                              Aripa fata dreapta Dacia Logan Cod Dacia : 20311361 - 228,34 RON
                              Capota fata Logan Cod Dacia: 6001546685 - 612,56 Ron
                              Capaota fata loga producator : Jesselai - 455.96 lei, Europarts - 377.86 Ron, Klokkerholm - 350.68 ron / Traversa radiator producator: Europarts - 471.45 Ron, Klokkerholm - 336.95.
                              Aripa dreapta logan producator: Jesselai - 182.38 ron, Europarts - 174.21 Ron, Klok -137.78
                              Invingator nu este acela care are masina cea mai rapida, ci acela care refuza sa piarda !

                              Comment


                              • Salutare! Va rog, cine poate sa imi dea codurile pentru filtrul de aer, respectiv filtrul de ulei pentru un logan 1.4? Multumesc!
                                I don't ride low, I fly high...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google