Coduri si preturi piese de schimb Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut

    salut,as vrea sa stiu si eu pretu la un regulator de presiune la un diesel 85cp,euro4,mersi.

    Comment


    • stie cineva cat ii o bara p fata

      Comment


      • re

        stie cineva cat costa prelungirea pt bara din poza?
        Attached Files

        Comment


        • si ce cod are?

          Comment


          • Identificare Piese De Schimbat, Estimare Preturi

            Va salut!

            Acu' ceva timp am luat niste munti de zapada, am spart niste plastice din jurul rotii dreapta si ma gandeam sa vad cam ce ar fi de schimbat.
            Cand am coborat din masina, am gasit becul de la proiector atarnat pe sub bara. L-am pus la loc (pe bajbaite), sta bine, se misca putin in suport, dar proiectorul se abureste zdravan (nu e fisurat). Lipseste vreo garnitura, sau e crapat suportul?

            Ma intereseaza sa identific piesele si daca ati putea sa-mi spuneti si ceva preturi, v-as fi recunoscator.

            Eu zic asa:
            - pasaj roata (e dintr-o bucata?)
            - plasticul de sub bara, cel din care a mai ramas o bucata rupta.
            - (eventual proiector)

            Ar mai fi ceva?
            Attached Files

            Comment


            • salutare .. nu stie cineva cat costa o fulie arbore cotit la 1.6 16 valve ? pana acuma am gasit la 600 ron si poate stie cineva mai ieftin ?

              Comment


              • MyKe, pasaj roata e o singura bucata

                Comment


                • cit costa de schimbat distributia la logan

                  cit costa o curea de distributie
                  Last edited by augustin73; 10 January 2010, 16:22. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Cat Costa ?

                    stie cineva cat costa un far far nou partea stanga ?,trebuie sa dai bara jos sa il montez ?care este pretul unui claxon ?
                    Last edited by sympi; 12 January 2010, 18:12. Reason: nu se vede denumirea piesei [ far ]

                    Comment


                    • da trebuie sa dai bara jos iar pretul unui far nou este de http://www.shopmania.ro/magazin~onli...p-5318486.html
                      Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                      Comment


                      • un far era in jur de 140ron la magazinele de la coltul strazii in vara asta.

                        Comment


                        • un far te costa cam 120 - 150 depinde de unde il cumperi
                          pretul unui claxon numai stiu cat costa
                          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                          Comment


                          • Elemente Din Plastic

                            Poate imi spune si mie cineva cum se numeste unde se gaseste si cat costa acel element din plastic ce vine pe aripa din spate si face legatura dintre bara si aripa ,respectiv agata bara cu niste gheare.

                            Comment


                            • te referi cumva la protectiile de aripi ? de pe marginea aripei
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • Originally posted by LmtdEdition View Post
                                te referi cumva la protectiile de aripi ? de pe marginea aripei
                                Nu ,daca deschizi portbagajul si dai un pic mocheta la o parte ai sa vezi elementul ,face legatura intre bara si aripa !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google