Duze Stropitoare parbriz Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nu piliti tabla...sau daca piliti vopsiti rapid zona pilita


    Iar referitor la pilit...daca se buleste vreo duza sau nu iti mai place ce faci?
    sigpic

    Comment


    • #47
      aveti o parerea cam proasta despre logan , e pilit exact acum 2 ani si dupa cum se vede nici urma de oxid sau ceva roseata , si capota a fost perla inainte de albastru marine . , e aproximativ 15-20 de lei bucata la wv la dealer deci probabil mai ieftina decat cea originala de logan. Perdeaua de stropi e impecabila , merita ! Sa nu mai spun ca mai lungeste si viata parbrizului la zgarieturi: ca nu pleaca stergatoarele pe portiune uscata pana ajung la jetul ala firav de sprituitoare stock (care si ala trebuie reglat si desfundat periodic)
      Pain brings out the truth in us all...
      ...how much truth can you stand?

      Comment


      • #48
        Duza de Skoda (cum ai tu si cum am si eu) e 17 lei bucata...iar duzele de logan vreo 20 setul...si nu ma intelege gresit...sunt multumit de duze...doar ca nu sunt de acord cu pilitul din capota Atat.
        sigpic

        Comment


        • #49
          Acum cateva zile am observat ca nu-mi mai merge o diuza sau stropitoare.Care o fi problema.Acum trebuie sa o inlocuiesc si nu stiu ce sa fac.Sa pun unele tot de logan, luate din targ cu 5 lei/buc sau sa pun de la alta masina, fara a mai face vreo modificare.
          Tinc fest !!

          Comment


          • #50
            Poti s-o desfunzi pe a ta si nu te costa nimic
            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

            Comment


            • #51
              Originally posted by MCD View Post
              nu cred ca gasesti pe la noi asa ceva
              sigur nu gaseste la noi asa cv pt logan


              Important Moderator or Administrator NoteIar ai postat asa ca sa fie...tu nu citesti topicul inainte de a posta?
              Last edited by valeriuciprian; 27 October 2010, 16:48.

              Comment


              • #52
                si eu la mcv duze de peugeot

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Fane-CL View Post
                  Poti s-o desfunzi pe a ta si nu te costa nimic
                  poare fii nedesfundabila ..... si a mea...cea de pe dreapta nu mai tasneste o gaurica .... am dat-o jos am suflat-o, am spalat-o la jet de apa ... nimic ...alta
                  Interactive Design Lights & Sound <- click

                  Comment


                  • #54
                    Saluatere tuturor! Am montat duze tip perdea de pe Citroen C4. Au sistemul de fixare identic cu cele de pe Logan. Nu trebuie pilit, taiat, slefuit, se potrivesc perfect. Le am montate de aproximativ un an si jumatate si nu s-au infundat niciodata. Ca pret sunt mai scumpe decat cele de Logan, eu am reusit sa le achizitionez de la dezmembrari cu 20 de lei. Cele de Logan erau 24 de lei setul. DRIVE SAFE!

                    Comment


                    • #55
                      Mama lor de stropitori ca sunt la al 3-lea set si s-au infundat si astea.
                      Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

                      Comment


                      • #56
                        nu am timp sa citesc,dar stiu pe cineva care si-a pus de peugeot si nu a fost nevoie sa faca nici o modificare la gaura

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by usurelu_okok View Post
                          Mama lor de stropitori ca sunt la al 3-lea set si s-au infundat si astea.
                          Si nu pui filtru?
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by ani[I]aL_2008 View Post
                            Saluatere tuturor! Am montat duze tip perdea de pe Citroen C4. Au sistemul de fixare identic cu cele de pe Logan. Nu trebuie pilit, taiat, slefuit, se potrivesc perfect. Le am montate de aproximativ un an si jumatate si nu s-au infundat niciodata. Ca pret sunt mai scumpe decat cele de Logan, eu am reusit sa le achizitionez de la dezmembrari cu 20 de lei. Cele de Logan erau 24 de lei setul. DRIVE SAFE!
                            24 lei setul exagerat de mult eu am luat ieri din targ de la vitan cu 5 lei un set de la cei care vin de la pitesti si merg super la cele de origine ma refer

                            Comment


                            • #59
                              aia nu vin de la pitesti ! au numere de arges ca sa va ia ochii.
                              exista un cuplu de pensionari care vin de la pitesti si sunt la "toala" , cu tot felul de dracovenii sh si unele noi.

                              ON. daca iau de la reprezentanta acele duze de c4 , ma va costa mult ? are cineva idee ?

                              Comment


                              • #60
                                Cata de parca nu stii cum is cu preturile de la reprezentanta...evident ca vei plati mai mult...fa rost de cod(vad ca lumea e zgarcita pe aici cu coduri/poze) si mergi la magazinele care comercializeaza piese pentru masini din import.
                                On si eu....si acum duzele mele de Octavia stropesc la fel de bine ca in prima zi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google