UN DRAC Mi-a Zgaraiat Masina !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Superrr,dar de ce ai sters locul unde s-a intamplat ca sa stim si noi sa ne ferim masinile?

    Comment


    • #17
      NU se plateste nimica in plus in anul urmator ca nu se face reinoire indiferent daca ai avut dauna ,rata de casco nu creste la leasing si nu scade prin aceeasi firma de broker am si eu si am avut 2 daune pana acuma si au platit fara probleme acuma ma duc iarasi la ei pentru un parbrizi si o oglinda!

      Comment


      • #18
        raspund lui alin2009 : in curtea liceului TUDOR VIANU din bucuresti ! la 20-30 de metri este porta supravegheata de 2 bodyguarzi de la SPG security ( 2 distrusi); la 20 de metri 2 politisti care pazeau intrarea-n liceu !

        La ultima proba de bacalaureat, m-am prezentat la datorie fiind profesor supraveghetor. In parcarea respectiva mai erau 3 masini parcate la fel ca mine. Exista loc intre ele fara probleme sa deschizi portirele. Am mai parcat acolo in fiecare zi de bac, 3 la numar. Dar, uite, ca in ultima zi mi-au facut-o ! asta e !

        puteti sa interpretati ce doriti, cert este ca la sala mea la bac NIMENI nu a suflat o vorba ! sa fi fost un elev? )) probabil...dar masina avea si stergatoarele ridicate ! de ce nu a fost vazut? garcea ce facea? in fine....asta e ! merg mai departe !

        Comment


        • #19
          Elevii isi fac datoria de elevi, parerea mea, lasa politia, este simplu , treci pe langa masina si o zgarii cu cheia, este simplu.Pacat ca doar atat ii duce mintea...asta e!...mie, tot elevii liceelor din fata blocului meu au zgaraiat-o cu cheia sau ceva ascutit pe capota, , dar ce spun eu elevi, niste cretini care nu stiu altceva decat tigari, urlaturi, masini, hasis si tampenii...invatatul bunelor maniere !!!!! de unde nene, de la mama lor.....astia sunt tinerii din ziua de azi, pacat !
          Last edited by kenjiro_sanga; 3 July 2009, 15:23.
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • #20
            Stavros parerea mea e ca ai fosat prea exigent trebuia sa te faci ca nu vezi si nu aveai nimica la masina sincer si eu am boala pe uni profesori!!

            Comment


            • #21
              mda... de aia tara asta se duce de rapa ! eu nu admit coruptia sa stii ! suntem un pic off-topic dar vrea sa spun ca, CURATENIA in tara asta tre sa inceapa de jos ca sa ajunga sus ! intelegi? degeaba e unu acolo sus care vrea sa faca curatenie daca cei de jos fac tot ce vor ei ! sunt profesor de cativa ani si nu imi mai doresc sa mai fiu ! e prea de tot ce s-a ajuns si cu invatamantul dar si cu educatia in general ! o mare porcarie !

              si daca s-a razbunat asa a avut vreun efect? neah...tura viitoare la fel am sa fiu !
              dar iti dai seama ca daca il aflam, acum eram la puscarie ! ii luam capul direct ! eu nu inteleg,
              daca ai ceva cu profesorul da-o parte-n parte cu el si nu fi las !
              Last edited by Stavros; 3 July 2009, 20:31.

              Comment


              • #22
                Eu ii urasc pe acei profesori care nu te lasa sa copiezi parca le face cineva statuie, ca ii doare capu sa se faca ca nu vad si dupa aceea se mira dc se razbuna pe bunurile profesorilor asa le trebe ,eu daca o sa ajung profesor o sa ajut pe toti elevi care au nevoie ca nu ma doare capu sa fac un bine ca oricum stau pe bani nu stau pe gratis!
                Imi cer mi se scuze ca am deviat mult de la subiect si daca am deranjat pe cinevadar nu am putut sa ma abtin!
                Last edited by radu2008; 3 July 2009, 22:29.

                Comment


                • #23
                  Asa gandeam si eu acum 2 ani cand am dat bacul la fel ca tine,frate ce castiga asta daca nu te lasa sa copiezi si etc.si ajungi la concluzia ca sunt din ce in ce mai multi prosti cu diplome din cauza la prea multe indulgente.Are dreptate omu,stii,treci,nu stii,mai treci inca o data Fac pariu ca a fost un elev.

                  Comment


                  • #24
                    radu...fara suparare...dar daca te lasa sa copiezi...si presupunand ca ajungi profesor...ce inveti pe copii aia ? cum sa copieze...se vede ca esti copil...
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • #25
                      Va informez ca sunteti de un offtopic cras.
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • #26
                        Aici era vb de zgarieturile facute de elevi aia, se adevereste intr-un fel dupa spusele d-nului Radu2008 si ce castiga acei elevi ca au facut rau, nu sunt in stare sa invete...nu au timp, profesorul e de vina, hai sa-i zgariem Loganul, frumos gandit....pacat de gandirea asta bolnava....
                        Mai bine glumesti cu profesorul si poate ai alte sanse de a copia...
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • #27
                          pacat de masina...pana la urma ce faci cu zgarietura? o faci pe casco?
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • #28
                            Depinde cat este zgarietura de tare, e pacat sa strici CASCO, fiecare face cum crede...
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • #29
                              sa speram ca o fac pe casco. masina e in leasing. cum te simti cand tot platesti si o ai zgaraiata? o sa fac poze la zgaraietura si o sa postez aici ! e ajunsa pana la tabla ! asa e ca in cativa ani daca nu o fac ajunge sa rugineasca in zona aia?

                              PS: as dori, ca toti sa va puneti in situatia mea sa vad cum va simtiti ! sa iti faca tie la masina ta !

                              kenjiro_sanga de aia am scris aici sa ma sfatuti si pe mine ce sa fac ! adica daca stric CASCO la ce ma expun....sa stiu si eu !

                              Comment


                              • #30
                                am patit-o de mai multe ori....prima portiera a fost la 2 luni de la achizitionarea masinii.(reparata de mine cu marker cu vopsea)
                                A 2-a oara dupa vreo alte 4-5 luni...inca 2-a portiere ( atunci folosit casco si vopsit toate cele 3 usi)
                                a 3-a oara acu maxim 10 zile...aripa spate...la fel corectad de mine cu marker cu vopsea + polisat tot de mine.
                                toate zgarieturile au fost pana la stratul ala de grund alb.
                                Crede-ma ca stiu cum te simti...eu am zis ca daca il voi printe pe ala...am sa il bat pana se c... pe el.. si dupa aia il duc la politie. (mereu mi sa zgariat masina in fata casei ) cand am omis sa o bag in curte ..ptr ca stiam ca stau numai cateva minute si plec din nou.
                                O sa fac peste cateva luni o panda...dar..trebuie sa il las sa o zgarie iar...ca sa am dovezi la politie...si nu stiu daca ma lasa inima.

                                ps : la anu la bac..roaga un amic sa stea tot timpul examenului cu ochii pe masina ta... eventual si cu un aparat foto...sigur ai sa il prinzi asa.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google