Cum Ne Racorim Fara Ac ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Asta e foarte posibil
    Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

    Comment


    • #92
      Ce vă mai trebuie răcorit nu vedeți ce temperaturi sunt afară ?? !!

      Comment


      • #93
        Eu stiu!! Stai in bustul gol ,iti iei un bidon cu o pompa de spritat umplut cu apa,fixati acele gauri din care iese aerul va stropiti cu apa si dati drumul la ventilator sa va raceasca apa de pa voi. Succes!

        Comment


        • #94
          Desi inca nu am montate ar fi bune niste folii, iar cat sta masina in parcare parasolarul tata sa nu se mai incalzeasca bordul asa tare ,cat despre izolarea plafonului nu stiu ce sa zic ar fi una la mana nu poti baga izolatir foarte groasa iar pentru cativa milimetri sincer nu cred sa se justifice cheltuiala pentru rezultatul obtinut. Inainte de a pleca de pe loc deschd usile macar 1 min iar in mers un geam deschis si aeroterma in functie de cat e de cald variaza si viteza.

          Comment


          • #95
            Originally posted by tedugoromania View Post
            Ce vă mai trebuie răcorit nu vedeți ce temperaturi sunt afară ?? !!
            Lasa temperaturile de acum...noi ne gandim ce facem cu alea de vara...

            Originally posted by Dollo83 View Post
            Desi inca nu am montate ar fi bune niste folii, iar cat sta masina in parcare parasolarul tata sa nu se mai incalzeasca bordul asa tare ,cat despre izolarea plafonului nu stiu ce sa zic ar fi una la mana nu poti baga izolatir foarte groasa iar pentru cativa milimetri sincer nu cred sa se justifice cheltuiala pentru rezultatul obtinut. Inainte de a pleca de pe loc deschd usile macar 1 min iar in mers un geam deschis si aeroterma in functie de cat e de cald variaza si viteza.
            Am si folii cei drept doar pe spate dar am avut si pe fata am si izolatie cu alluband si folie de parchet in aproape toata masina si tin pe cat de mult sa stea la umbra cat sta pe loc am paravanturi si merg cu toate gemurile crapate cat sa nu ma ia de cap si cu ventilatia tr. 1-2(depinde) si tot mor de cald. Chestia cu parasolaru e buna doar cand te sui in masina si pt. primi cativa km pana se incinge un pic bordu deci tot acolo ajungi
            Last edited by C0nNeXxX; 9 October 2010, 13:16. Reason: Automerged Doublepost
            Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google