Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • astazi la petrom, in calarasi, benzina de 95 era 3,79. iar cea de 99 era 4,16. oricum sunt jegosi cu preturile astea.

    Comment


    • Sunt niste handicapati plin de bani !!!! si isi bat joc, ca oricum noi cumparam in continuare, nu avem ce face !!!
      Se lafaiesc in limuzine si numai besini pe capul lor, halal Romanieeeeeee !!!
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • O intrebare stupida nu se mai aude de nicio ieftinire!???????

        Comment


        • salutare.am si eu o intrebare.dc a scazut benzina sub motorina?si cat au degand sa o tina asa?pe mine nu ma mai pasioneaza oricum deoarece eu am intrat in greva si am tras-o pe dreapta pana imi pun gpl pe a mea...............asa k.
          :smokespliff:viata e frumoasa doar daca stii s-o traiesti:dirol:

          Comment


          • Cum sa scada benzina sub motorina cand ei au scumpit mereu benzina si mai rar motorina a fost o perioada dar nu a tinut mult 3 saptamini maxim!

            Comment


            • alimentat azi TopPremium 99+ 4.19 lei/litru.
              sigpic

              Comment


              • premium 95 petrom, braila - 3.77ron/L
                sigpic

                Comment


                • Deci s-a mai ieftinit sa inteleg,nu?

                  Comment


                  • Salut.Azi alimentat petrom 95- 3.75/l
                    Numai bine.
                    Un Logan----YNG-----
                    Numai bine.

                    Comment


                    • http://www.antena3.ro/economic/news/...ina_75672.html s-a ieftinit

                      Comment


                      • A crescut pretul, s-a ieftinit pretul.....si tot asa,e clara treaba ca au crescut atata timp pretul la carburanti,ca acuma sa aiba de unde sa scada si sa ramana din nou la pretul inintial(care o fi ala....) stabilit bineinteles de ei!
                        Tara de rahat(de ala turcesc)!
                        sigpic

                        Comment


                        • Mari smecheri,oricum din cate am inteles se va mai ieftini in viitorul apropiat,dupa care in viitorul nu foarte apropiatse va scumpi din nou.

                          Comment


                          • petrom 95 braila - 3.70 ron/L. alimentat acum 1 ora se mai ieftineste? sa stim cand sa facem plinul
                            sigpic

                            Comment


                            • Hai spre 2.7 /l litru, ca asta iarna )))
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • Am vrea noi,dar nu cred ca vom mai trai vreodata asa preturi.Si daca ar fi sa fie ar tine cateva saptamani,deoarece lumea ar cumpara in prostie carburanti,iar asta le-ar da din nou motive de scumpiri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google