Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • azi am alimentat de la rompetrol
    efix95 3,5 lei litru
    sigpic Alexandria

    Comment


    • Nu cred ca daca lasam masina acasa v-a avea un efect prea mare numai daca este la scara nationala, ceea ce este imposibil. Pentru statiile peco si respectiv compania petroliera clientii tinta sunt flotele carora li se ofera x% reducere in functie cat de mare este flota fata de pretul de la pompa. Mare parte din pretul de la pompa reprezinta acciza

      Comment


      • am bagat acu` 12 zile de la petrom motorina diesel euro 4 cu eticheta euro 5 ca deh asa se cere acu`..si pret/litru:3,5 ron. sunt curios saptamana viitoare cat o fi?

        Comment


        • Pe mine ma dispera astia cu benzinariile ca tot scumpesc benzina din saptamana in saptamana am vb cu cineva care are copii plecati in america si a zis ca benzina este 2 dolari 1 galon care are 3,7 litri ca la noil la nimeni.

          Comment


          • ne fura pe fata..........hal de tara :-&

            Comment


            • Singura solutie este sa boicotam statiile peco!!!!!!!!!

              Comment


              • pai si cine ne opreste? hai sa boicotam...da ce ....romanul nostru e fricos !
                Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                Comment


                • vrei nu vrei tre` sa alimentezi...daca vrei sa mergi cu masina e jale cu idiotii astia ..peste tot se iefteneste doar la noi mereu o scumpesc

                  Comment


                  • nai ma ce boicota! nu, va mai agitati atata, ce tot ne amagim atata si dam vina pe conducatori....daca materia umana in tara asta e slab pregatita (sa nu zic ca suntem un pic mai evoluati decat maimutele) nu ai ce face...intradevar...DACA s-ar face corp comun ...poate ar mai fi vreo speranta....dar cand unu trage "haisa" altu "ceala"...si ne furam la orice colt de strada si ne inselam cu prima ocazie...cum sa fie altfel?
                    http://forum-lines.ru/rez/ab95552.gif
                    жалюзи плиссе

                    Comment


                    • azi plinu la logan 212 ron

                      Comment


                      • petrom craiova 99+ 3.68 lei hai cu 4 lei

                        Comment


                        • Originally posted by dj 21 rac View Post
                          azi plinu la logan 212 ron
                          Pai cati litri ai bagat tati? Ai fost si cu canistra dupa tine?
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • o fi bagat benzina mai scumpa. '98 sau evo/carrera 100 (mol/omv)
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • data trecuta cand am facut plinul ambagat de220 lei
                              omv carera 100 vreo57 delitri
                              sigpic Alexandria

                              Comment


                              • Aoleu nu mai fa dinastea cristi.
                                E ca si cum dupa ce ai manca pe saturate,te-ai mai apuca sa bagi un meniu baban de la MC Donald"s.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google