Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by radu2008 View Post
    Cred ca ai dreptate sa le dau foc la cei care fac pretu
    Daaaa, de ce nu dai tu foc unei benzinarii ... mai Radu mamii?!

    Cat despre comunism: stai tu linistit, era muuuuult mai rau, din multe puncte de vedere!
    "Crede si nu cerceta, e o mare minciuna!"

    Comment


    • Aseara OMV Timisoara , 95 - 3.90 lei / l . Iar au scumpit-o nenorocitii .

      Comment


      • Oare, cum se justifica scumpirea de ieri?!?!

        "Pretul petrolului, in scadere
        Pretul petrolului a scazut la bursele electronice din Asia, pe o piata ingrijorata de slabiciunea cererii pentru titei, potrivit traderilor citati de AFP.
        In schimburile matinale, barilul de petrol light sweet crude, s-a ieftinit cu 29 centi, la 63,06 dolari pe baril, in timp ce pretul petrolului Brent, din Marea Nordului, cu livrare in septembrie, a scazut cu 8 centi, la 66,45 dolari pe baril."
        sursa: hotnews.ro, 30.07.2009

        Comment


        • petrom 95: 3.77 ron/L - acum vreo 3 zile
          Hai sus cu pretul benzinei, tot ce inseamna taxe. Hai, ca se poate. Fara bani pt pensii si sanatate, ca tot sunt de pomana.

          PS: aceeasi poveste si acum, ca atunci ( furtul din sacul mare cu bani de la popor / boerime vs plebe), in schimb acum nu mai producem nimic, doar facem datorii. Mai facem matanii, rugaciuni, ca altceva nu ne scapa.
          LE: Apropo: 200 000 euro a cheltuit madam Udrea pt innoirea parcului auto al ministerului turismului, vreo 300 000 pe alte tampenii si 60 000 pt mobilier. Iar acesti bani sunt imprumutati....Dupa noi potopul
          Last edited by Cezar; 30 July 2009, 14:42.

          Comment


          • 3.70 omv sprint diesel si vreo 3.76 efix disele de la rromeptrol
            sigpic

            Comment


            • Am alimentat ieri de la petrom cu benzina de 95 fara pb cu3.88 scumpa dar nu avem ce face daca nu protestam!

              Comment


              • Ieri: Alto101 - rompetrol Galati - 4,97. ENORM!!!

                PS. Am gresit pompa cand am alimentat . Nasol...
                GL-22-TOF

                Comment


                • Sa nu mai gresesti ca te arde la buzunar pretu asta enorm parca ar fi aur !

                  Comment


                  • Eu pana acuma nu mi-am permis sa alimentez cu Alto,oricum si daca mi-as perimte nu as face-o.Am eu ce am cu rrompetrolul.

                    Comment


                    • hai ca petrom a mai lasat la pret, benzina de 95 este 3,77.

                      Comment


                      • 3,86 la Lukoil...
                        Ce naiba au astia?Nici in piata nu fluctueaza pretul in halul asta!!!
                        Astia pun preturile dupa ureche.....
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • @D-FENS-Mai rau ca la piata! Cum scade sau creste gaura din buget! Daca o mai sti si aia din Min.Finantelor ce fac!
                          @catalinsky- Am luat alaltaieri de la Petrom cu 3,80 lei/litrul, de 95. Incepea sa-mi licareasca bordul...
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • alimentat azi de la petrom cu premium 95 -3.85, ce or avea astia in cap isi bat joc de noi.

                            Comment


                            • Au fasole ca numai aceea bubuie in capu lor!

                              Comment


                              • am si eu o intrebare...de la mol de ce nu baga nimeni???chiar numai eu???e asa de rea?scuze daca e offtopic
                                Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google