Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @boris: teoria e valabilă pentru orice produs accizabil din țara asta. E o lege. E prost înțeleasă și greșit aplicată, dar e lege, iar Consiliul Concurenței și OPC ar trebui să se autosesizeze, fără îndemnul părintesc al lui Băse.

    @tdan08: Nu știu ce să zic, fiindcă pe 31, la 9 seara, am făcut ultimul plin, cu LukOil 95, la 3,80. Prețurile vor evolua după cum va evolua cursul Euro.
    Last edited by JREwing; 2 January 2010, 15:02.
    The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

    Comment


    • Cei care locuiti in apropierea granitei nu stiti asa informativ cat este pretul la carburant la vecini!??

      Comment


      • Eu nu știu asta încă, dar dacă prețurile au sărit așa cum se zice pe la TV, sigur voi face o incursiune în Ungaria, că din ce se vede pe net, sunt mai ieftine mâncarea și produsele pentru casă decât sunt la noi. Nu m-ar mira să fie și benzina mai ieftină, că mai bună e oricum...
        The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

        Comment


        • Sunt mai ieftine multe produse la ei.Dar totusi ai de facut vreo 100 de km iar la cat e benzina nu se mai merita.

          Comment


          • Care sunteti de prin molodva mergeti la moldoveni in republica molodova dupa benzina ca e la jumatate de pret.

            Originally posted by radu2008 View Post
            Cei care locuiti in apropierea granitei nu stiti asa informativ cat este pretul la carburant la vecini!??
            50% OFF in republica molodva. Daca stai in Iasi te-ai scos ;)
            Last edited by usr1; 2 January 2010, 20:16. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Asta da noroc sa stai aproape de republica moldova dar calitatea cum este la carburant mai buna sau mai rea?

              Comment


              • cine stie cat e benzina in bulgaria ???
                drive with speed than you die fast

                Comment


                • Mama, mama ce vremuri traim....o sa bagam iar 5-10 litrii ca pe timpul lui nea Nicu
                  ...tin minte ca stateam la coada, sa nu pierd randul si aveam 2 masini etc.....acu este dar nu sunt bani la pretul care au ridicat-o.....Romanieeeee
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • in loc sa scada si ei ca e criza la noi invers creste tot ca sa traiasca statu bine offf romanieeeee
                    drive with speed than you die fast

                    Comment


                    • LA MULȚI ANI,în Timisoara lângă Spitalul Județean la Mol benzina 95 e 4.18lei/l si motorina e 3.98lei/l,astea fiind sortimentele mai ieftine.

                      Comment


                      • deci....suntem degeaba....am votat...degeaba... la noi..ca la nimenea.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • 3.97 omv spritz diesel si 3.99 efix diesel rrompetrol
                          sigpic

                          Comment


                          • Inca nu e tragedie.Eu din cate am auzit benzina va atinge anul asta pragul de 5 lei.Atunci chiar va fi tragic.

                            Comment


                            • Sper sa nu se ajunga acolo ca toate o sa creasca!

                              Comment


                              • :|cel mai bine a fost cand am intrat in criza:|ajunsese sub 3 lei benzina:|..cel mai bine transportul in comun.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google