Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cand vor zbura porcii
    sigpic

    Comment


    • nu avem pute sa facem nimic ei scumpesc noi ne certam si gata tot noi cadem de prosti

      Comment


      • Sincer nu am auzit pe nimeni sa zica eu gata nu mai merg cu masina ca este scumpa benzina azi era coada la o benzinarie!

        Comment


        • si cand o sa auzi o sa te bucuri ca nu mai e coada?

          Comment


          • Sincer da, abia nu mai este atata aglomeratie pe strazi!

            Comment


            • Solutia civilizata ar fi constructia de sosele

              Comment


              • Strazi? ma bufneste rasul ), nici daca face acciza 200% nu o sa mergi ca in vest pe strazi, dao in "kilu masi" de treaba, doar sa faca pista pt.biciclete. Apropo eu nu am mai bagat benzina din 2009, in schimb se duce nevasta-mea sa-si bage benzol de la o benzinerie de cartier TDH-Oil, unde jegu de benzina de 95 era 4.29, i-a la puscarie cu ei.

                Comment


                • Mai bine baga din alta parte ca este mai ieftina si mai buna !
                  Sa inteleg ca la voi este fiecare cu benzina lui?

                  Comment


                  • tdh oricum e partener rompetrol

                    Comment


                    • Nu am stiut!

                      Comment


                      • nu ati auzit pe nimeni sa nu mai mearga cu masina din cauza pretului ? ma faceti sa rad !!! ia ganditi va in cate locuri v ati permite sa mergeti si ce frumos ar fi daca ar fi din nou benzina ca acum fix un an adica 2,6 2,7 ron. exact atat era de anu nou in 2009. da mergeti cu masina da din ce in ce mai putin. cand va ajunge 7 sau 8 lei litrul atunci sa veniti sa ziceti ca sunteti smecheri si mergeti cu masina. se va merge din ce in ce mai putin pana cand o sa mergem doar in weekend si in vacanta. o sa vedeti.

                        Comment


                        • Abia astept sa vad strazile goale ...sa vezi ce ma plimb toata ziua
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • da f bine o sa te plimbi tu eu si poate alti cativa de pe aici. da restu ce fac ? crezi ca toata lumea o sa si permita 7 8 lei pe litru peste 2 ani ?

                            Comment


                            • Vom avea o tara curaaaataaaa.....
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • Salutare,am fost ieri la Mol(in TM) lângă viaductul de la gară și am văzut următoarele prețuri: Motorină Tempo Plus - 4.03 lei/l, Motorină EVO-4.83 lei/l, Benzină 95-4.22 lei/l, Benzină 98 - 4.79 lei/l.Numai bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google