Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu raman la bicicleta mea

    Cum merg treburile in Romania imi e teama sa nu se ajunga la dilema existentiala a posesorilor de masini.Am un litru de alcool,sa il beau sau sa il pun in rezervor.Mai bine il beau da-l dracu
    Last edited by john Q; 25 April 2012, 14:43. Reason: Automerged Doublepost
    "light up the darkness" Bob Marley

    Comment


    • Aia de le au cu alcoolu, vor bea masinile
      Vom ajunge sa folosim masina doar la cumparaturi si in concedii sau prin vizite in alte orase. In orele de varf vor mai fi doar masinile de pe la firme si aia de-au bani de dat pe benzina sa stea in trafic.

      Comment


      • Romanu" e inventiv.Daca faceau astia de la renault si motorizare MPA(motor pe abur) puneau monopol pe industrie.
        "light up the darkness" Bob Marley

        Comment


        • Am gasit oferta la MOL 6.3..l daia evo pentru dieselul din familie.Acum sper sa zboare!!
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • ÃŽn timpul al doilea război mondial, aproape fiecare vehicul motorizat în Europa continentală, a fost transformată pentru a folosi lemn de foc.
            Gazeificarea lemnului nu e un concept nou. Parca vad cum le dam cu tifla araboilor cu tot petrolul lor.

            Comment


            • sal

              cine stie cat e l de motorina la Petrom? sortimentul eurodiesel 5,eu ma gandesc serios la bicicleta masina doar pentru drumuri la bunici si un concediu poate?! a fost un lux....... va fi un lux..eu cred asta si daca va fi si va fi 10ron/ nu e problema, masini tot o sa circule prin Romanica si culmea tot mai multe

              Comment


              • Vrei senzatii tari?Amesteca benzina cu kerosen.Am facut asta odata la masina lui taica-miu,o dacie 1300.Mergea de ziceai ca e posedata iar cand am incercat sa opresc motorul culmea nu mai vroia sa se opreasca.Gazeificarea lemnului da este un concept valabil,am vazut odata la o emisiune pe unul care transformase motorul unei camionete sa mearga cu lemne,un din asta pregatit pentru apocalipsa.
                "light up the darkness" Bob Marley

                Comment


                • Vrei senzatii tari?Amesteca benzina cu kerosen.Am facut asta odata la masina lui taica-miu,o dacie 1300.Mergea de ziceai ca e posedata iar cand am incercat sa opresc motorul culmea nu mai vroia sa se opreasca.Gazeificarea lemnului da este un concept valabil,am vazut odata la o emisiune pe unul care transformase motorul unei camionete sa mearga cu lemne,un din asta pregatit pentru apocalipsa.
                  Dupa aia ai schimbat garnitura de chiuloasa, nu?
                  Am vazut si eu reportajul cu Apocalipsa. Cea mai potrivita e o camioneta de-aia americana, ca are loc mult pentru cazane.
                  Masina cu gazeificare lemn

                  Comment


                  • Nu am dus-o la remat

                    da,si un chinez in portbagaj sa incarce carbunii in caz ca iesi pe autostrada la drum lung.
                    Last edited by john Q; 25 April 2012, 16:02. Reason: Automerged Doublepost
                    "light up the darkness" Bob Marley

                    Comment


                    • da,si un chinez in portbagaj sa incarce carbunii in caz ca iesi pe autostrada la drum lung
                      .
                      Hahahaha
                      Se rezolva. Cu 5 kg de orez pe luna, ai angajat incarcator.

                      Petrom CO95-5.76 lei
                      Ca ramasera in urma galben-albastrii, fata de concurenta.

                      Comment


                      • Fratilor,nu mai intrati pe threadul asta,ca aici nu se vorbeste de pretul benzinei ci de frustrarile celor care o cumpara.

                        Glumesc.Eu inchei aici
                        Last edited by john Q; 25 April 2012, 16:12. Reason: Automerged Doublepost
                        "light up the darkness" Bob Marley

                        Comment


                        • SCUMPIREA BENZINEI duce la gesturi extreme FOTO

                          Pentru ionut;

                          Aici discutam despre preturi si cauzele malefice care duc la preturile astea. Din punctul meu de vedere ar fi un subiect fara farmec daca am posta doar 6 lei la staia x, altul 6.01 lei la statia y.

                          Comment


                          • un titlu demn de ziaristii nostri demni de mila.
                            acela in mod sigur face parte din populatia minoritara (inlocuitoare) si mai mult ca sigur in fiecare zi sfideaza conducatorii auto in felul acesta.
                            eu sunt dintre cei care sunt pentru interzicerea accesului pe orice strada sau straduta a acestor animale. de multe ori am vazut astfel de "soferi" care nu respectau culoarea semaforului sau care de pe banda I virau la stanga sau de pe II la dreapta. si am mai vazut si cai scapati de sub control care s-au urcat pe masinile de langa ei cu tot cu carute.
                            din punctul meu de vedere pare si minor asa ca oricum nu ar fi condus (asta asa sa nu se mai spuna ca pretul combustibilului l-a facut sa recurga la acest gest)
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • Mare adevar scrii Usr1.Cu precizarea ca nu benzina e scumpa ci taxele,accizele care intra in pretul ei.
                              "light up the darkness" Bob Marley

                              Comment


                              • taxele,accizele care intra in pretul ei
                                TVA aplicat la o baza de impozitare ce include si acciza e specific romanesc, o taxa aplicata la alta taxa.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google