Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu 6.34 am luat inainte de scumpire de la OMV motorina maxx motion..Acum o fi 7 ron
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • Am pus eu, 7 lei si ceva.

      Comment


      • La SOCAR Titanmar Şos.Centură (lângă podul de pe A1) Motorina Euro5 şi Benzina 95 sunt la acelaşi preţ, 6,19 lei/litru!

        Comment


        • am bagat acum lukoil 98 cu 6.23 de la lukoil alunisului, azi e 98 la pret de 95
          Can't touch this !

          Comment


          • azi, la Petrom pe Calea Bucuresti in Tg-Jiu, motorina standard era 6.15 lei...
            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

            Comment


            • Originally posted by Ionut.11 View Post
              am bagat acum lukoil 98 cu 6.23 de la lukoil alunisului, azi e 98 la pret de 95
              La lukoil din Petrosani benzina 98 era 6.90

              Comment


              • Petrom Favorit, Motorină Standard - 6,37 lei/litru, Motorină Extra - 6,65 lei/litru!

                Comment


                • Multumesc de info Ampt..Am alimentat si eu de la MOL cu 6,97 motorina evo.Mai bag si de la Petrom daia mai buna.sa facem un mix
                  Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                  Comment


                  • @micutzu666: Îţi spun cât se poate de sincer, că special pentru tine m-am uitat ce preţ are Motorina Extra!

                    Comment


                    • Voi alimenta din Cotroceni,trec pe acolo(imi este la indemana) Drumuri bune!!
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • dar rompetrol virtutii nu-ti mai place la 6,68 efix 55 ?!
                        e peste petrom...

                        Comment


                        • Iar au scumpit benzina la Baril la nici o spatamana .. e 6.18 si la Mol benzina 95 e 6.32... wtf ? ce naiba se intampla ?

                          Comment


                          • Molul de 95 e 6,41 de mult in București!

                            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                            Comment


                            • Efix Rompetrol, iesirea spre Tecuci 6,28, acu' ~o ora.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • La Mediatrans pe centura Galatiului,benzina 6.20 ron

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google