Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la omv e 6,06 benzina de 95

    Comment


    • Dragii mei, ma uitam cu nostalgie la primul post al acestui topic, din martie 2008 - motorina era 4 lei.. hehee.. ce vremuri!! Chiar mergeau lucrurile mai bine decat acum.
      Ceea ce este ciudat e ca desi motorina (si benzina dealtfel) a sarit de 6 lei totusi sunt mai multe masini decat anul trecut, cel putin in Iasi se simte diferenta.

      In iasi - motorina standard la Petrom - 6.10 RON, benzina de 95 - 6.06 RON

      Comment


      • in iasi am vazut acum vreo luna...si 15 bani diferenta la statii diferite petrom, la acelasi sortiment de benzina (95), in aceeasi zi! distanta dintre statii...cam de 2 km!
        Keep walking...

        Comment


        • Benzinărie TSV Barieră Domneşti, Motorină - 6,11 lei/litru, practic la combustibilul Diesel este cel mai mic preţ pe care l-am văzut în Bucureşti şi zona limitrofă.

          Comment


          • Originally posted by Ampt View Post
            Benzinărie TSV Barieră Domneşti, Motorină - 6,11 lei/litru, practic la combustibilul Diesel este cel mai mic preţ pe care l-am văzut în Bucureşti şi zona limitrofă.
            Si este posibil sa fie si la TSV Bragadiru, tot acelasi pret, tinand cont ca la Petrom din sos. Alexandriei este 6,12 ron/l.

            Comment


            • Petrom Favorit, Motorină Standard - 6,31 lei/litru, Motorină Extra - 6,59 lei/litru.

              Preţuri bune la Petrom Şos.Alexandriei, Motorină Standard - 6,07 lei/litru, Motorină Extra - 6,36 lei/litru.
              Last edited by Ampt; 3 June 2014, 15:58. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • OMV Timisoara motorina standard 6,37

                Comment


                • Timişoara sau Bulevardul Timişoara?

                  Comment


                  • Originally posted by Ampt View Post
                    Preţuri bune la Petrom Şos.Alexandriei, Motorină Standard - 6,07 lei/litru, Motorină Extra - 6,36 lei/litru.
                    Nu stiu care e treaba in zona aia, dar si la OMV-ul din rond, benzina 95 este 6.16 lei/l, iar motorina este 6.19 lei/l.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • S-ar putea ca benzinăria TSV din zonă să fie de vină.

                      Comment


                      • BD. Timisoara. m-am dus la Timisoara sa alimentez ?! credeam ca se intelege.
                        data viitoare specific, poate vorbesc de Moinesti si crede lumea ca stau prin Bacau.

                        Comment


                        • Consumai cerneala din tastatura daca scriai "bd"? Poate se supara Ampt si n-o sa mai scrie "Petrom Favorit", ci "Petrom Sibiu".
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • Nu mă supăr eu aşa uşor, dar ar fi o idee să scriu Petrom Sibiu sau Petrom Braşov, că tot este în zonă.

                            Comment


                            • Originally posted by vitriol View Post
                              Nu stiu care e treaba in zona aia, dar si la OMV-ul din rond, benzina 95 este 6.16 lei/l, iar motorina este 6.19 lei/l.
                              asta e unul din avantaje cand stai in Rahova
                              Last edited by geo_ultras; 3 June 2014, 22:01.

                              Comment


                              • Originally posted by Ampt View Post
                                S-ar putea ca benzinăria TSV din zonă să fie de vină.
                                De la TSV se trag preturile mai jos la concurenta. Am observat si la Rompetrol Luica sunt preturi bune la pompa. Efix 95 - 6,22 ron/l si motorina: 6,28 ron/l.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google