Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am luat azi benzina de la un Petrom din oras cu 2,79

    Comment


    • eu am fost dimineata pe la 8 dupa revelion si euro 5 diesel era 3.12 de la petrom
      Last edited by yoz13; 3 January 2009, 02:18. Reason: completare
      Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

      Comment


      • Acum vreo 2 3 ore am pus cu 2.97 lei la un petrom in cta. Bineinteles benzina de 95.
        sigpic

        Comment


        • azi benzina de la petrom cu 2.96 pe la ora 4
          b 89 plk

          Comment


          • pret sprint diesel omv 3.44 deci 16 bani fata de 3.28
            sigpic

            Comment


            • Am alimentat azi de la petrom cu benzina de 95 fara pb 3,01 lei litrul iar ieri seara era 2,95 lei litrul deci in concluzie barilul a scazut iar euro a crescut extrem de mult banditi astia au scumpit iara benzina.

              Comment


              • mol 3.04 si omv 3.07. de 95 ...pret neschimbat de pe 1 ianuarie
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • Petrom 99+, 3.31 lei/litru'.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • MOL tot timpul a avut cele mai ridicate preturi de la noi de pe piata oricum nu o sa alimentez de ei numa de la petrom .

                    Comment


                    • omv are preturile cele mai mari in brasov. este urmat de petromV si mol. cel mai ieftin am vazut la lukoil, dar nu risc sa bag de la ei ca au reputatie 'buna'
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • Originally posted by radu2008 View Post
                        MOL tot timpul a avut cele mai ridicate preturi de la noi de pe piata oricum nu o sa alimentez de ei numa de la petrom .
                        nu-i adevarat.mol nu a avut niciodata cele mai ridicate preturi.omv si petromV cum zicea si alindrg
                        Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                        Comment


                        • asa este de azi dimineata petrom a scumpit benzina cu 6 bani

                          Comment


                          • Originally posted by theo_bv2002 View Post
                            nu-i adevarat.mol nu a avut niciodata cele mai ridicate preturi.omv si petromV cum zicea si alindrg
                            la ei la sibiu asa o fi...cel mai scump molu`

                            @grecu george: inseamna ca iar au sarit preturile si nu aveau voie...ca inca nu au bagat benzina euro 5 la pompe.
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Campulung Petrom -TopPremium99+ 3.34lei. Eu nu inteleg , pot sa scumpeasca benzina de pe stoc?

                              Comment


                              • la noi orice se poate
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google