Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • M-am saturat de indiferenta unora dar vor carburant mai ieftin pe spatele nostru.

    Comment


    • Daca vreti sa se intample ceva.........semnati si iar semnati........si nu va mai vaitati!!!!!!!!
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • Cred ca s-a deviat un pic de la subiectul thread-ului. Eu intram de obicei aici inainte de a ma duce sa alimentez, acum nu mai intru ca nu se mai scrie nimic de pretul benzinei, ci de petitii pentru ieftinire. Deschideti un thread separat unde sa va exprimati nemultumirea. Dupa umila mea parere, thread-ul asta a fost deschis tocmai pentru a afla pretul benzinei, ca e mic, ca e mare, ala este care este.
        Benzina 99+ la Petrom, 3.62 lei/l.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • de sambata a scazut pretul la rompetrol...am bagat efix 95 la pretul de 3,4 lei
          TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

          Comment


          • Am trecut astazi pe langa 3 stati peco Petrom din judet si la fiecare peco benzina de 95 fara pb era alt pret respectiv 3.38/3,35/3.33 ron normal nu trebuie sa fie un pret unic la nivelul tarii?

            Comment


            • nu. tu numa acuma ai aflat? si intr-un oras, preturile difera cu 10-20 bani de la o benzinarie la alta, in functie de amplasarea ei in oras. cel putin in brasov asa e la mol so imv
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • Alimentat ieri la Mol(mi se aprinse becultetul de benzina si nu am avut incotro),benzina de 95 , 3,42 lei.

                Comment


                • Azi, Petrom de 95 - 3,35

                  Comment


                  • alimentat omv 95 pipera 3.44.
                    Am semnat de mult petitia, insa cred ca e de pomana.
                    Petrom nu va scadea preturile, caci are deficit mare...

                    Comment


                    • Originally posted by radu2008 View Post
                      Am trecut astazi pe langa 3 stati peco Petrom din judet si la fiecare peco benzina de 95 fara pb era alt pret respectiv 3.38/3,35/3.33 ron normal nu trebuie sa fie un pret unic la nivelul tarii?
                      Petrom are comunicat un pret oficial, de referinta, de la care statiile pot oscila cu +/- 5 %, in functie de anumite criterii.
                      Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                      Comment


                      • Cred ca-i vorba de cifra de afaceri in zona.Au multi clienti"+5%"-nu au"-5%"
                        Un Logan----YNG-----
                        Numai bine.

                        Comment


                        • Nu are treaba cu aia, aici ma refer la faptul ca intr-un oras (care are aceeasi cifra de afaceri...) am 3 statii cu 3 preturi, la acelasi sortiment si in alta parte e aceeasi situatie (sa nu ne referim la comparatii ale statiilor petrom intre diferite orase)
                          Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                          Comment


                          • Salut azi alimentat PetromV mioveni - 3.44 Lei carrera 95.
                            Un Logan----YNG-----
                            Numai bine.

                            Comment


                            • De joi in statiile Rompetrol motorina e mai ieftina cu 8 bani/litru.

                              Comment


                              • Am alimentat azi de la petrom cu benzina de 95 fara pb si era 3,33 ron/l.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google