Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mitosu View Post
    tocmai aici misterul cel mare ,petrom e cam singurul de calitate si asta iti spun si pe pielea mea si pe a altora.
    pe naiba, am avut zilele astea doua bonuri de un mil petrom primite cadou, am alimentat prima oara si cred ultima de la ei...de abia am scapat de ea, cea mai proasta de departe, a fost pomana si am luato dar daca mai pica vand bonul la un fan petrom si iau mai putina dar nu mai bag in viata mea de la petro...huuuu..

    Comment


    • De acord cu tine.

      Comment


      • am citit nu stiu pe ce forum parca renault, petrom vs restu' lumi sau cc..tul ala de efix mefix ceva de speriat....sa intins pe cateva luni de zile si spre sfarsit cei care tineau cu efix mefix aveau deja probleme mari cu injectoarele de benzina!!! am ras cu lacrimi, sa-i vezi ce injurau petromu' fanii.....

        Comment


        • La petrom este cea mai buna benzina nu o mai huliti si nu vb prosti despre ei dc la mol si la rompetrol fiind intre ele o distanta intre stati de 500 m este o singura masina la alimentat cand la petrom stai 10 15 min sa alimentezi asta fiind sambata si toate firmele alimenteaza de la petrom care au sute de masini sint toti asa de prosti si alimenteaza cu benzina si motorina proasta aceasta situatie arata ca petrom este number 1 sa stiti ca nu le fac reclama.

          Comment


          • mie mi sa parut de toata jena, tremura motorul, se consuma repede...si ce crezi ca toti sunt oi si se duc toate dupa una? sa fie sanatosi cu petr...muuu lor...

            Comment


            • La petrom doar benzina de 99 e bunicica, cea de 95 e jalnica cateodata, miroase urat, nu stiu ce kko are in ea, plus ca arde necontrolat mai ales daca ai remapare(ca mine).
              Aseara am bagat benzina 99 de la Petrom, pret 3.73 litru, sa le stea in gat profitul, ca nu stiu altceva decat sa speculeze, toti.

              Comment


              • sommebody have money!!!

                Comment


                • Am alimentat de la petrom cu benzina de 95 fara pb 3,42 lei nu mai rezist ca sunt roman mai bine traiam in alta tara astia care ne conduc sunt mai slabi ca ceilalti care au fost dar nu imi pare rau ca nu i-am votat.

                  Comment


                  • 3.49 litrul de '95 la omv. ieri era 3.42
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • 3.37 ron premium 95 petrom in braila
                      sigpic

                      Comment


                      • benzina si motorina de la petrom este foarte buna, daca nu cea mai buna.

                        baga tata de 20 de ani numai de la petrom si am schimbat in 20 de ani 40 de masini de la firma si nici una nu a mers prost sau a facut figuri de la benzina.

                        fiecare sa bage de unde vrea, dar petrom si omv au cele mai mari vanzari.

                        Comment


                        • da...dar nu comparam pretul de la omv cu cel de la petrom.
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • Omv si petromv este cu mult mai scump fata de petrom!

                            Comment


                            • petromv este mai scump decat petrom ?!

                              inseamna ca si la McDrive este mai scump decat la Mc Donald's simplu.

                              Comment


                              • Azi am observat si eu cand am alimentat de la PetromV ca benzina omv carrera 95 este din nou mai scumpa decat motorina si anume benzina 3.51 lei /L iar motorina 3.48 lei/L, m-am saturat si eu de tzara asta in care traim se joaca astea care ne conduc cu noi cum vor ei.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google